Ciągniki rolnicze

John Deere 2032R

Kompaktowy ciągnik jest niezastąpiony przy pielęgnacji ogrodów i pracach komunalnych. Niewielkie wymiary w połączeniu z wydajnym układem hydraulicznym, mocnym silnikiem i bogatą ofertą osprzętu czynią ten ciągnik niesłychanie uniwersalnym, a przy tym wydajnym narzędziem codziennej pracy.

  • Silnik: 3 cylindry, pojemność 1,642 l, moc 22,8 kW (30,6 KM) przy 2500 obr./min
  • Automatyczna przekładnia hydrostatyczna
  • Napęd na cztery koła
  • Wspomaganie kierownicy
  • Masa: 1100 kg, z kabiną: 1325 kg
Zapytaj o cenę
john deere 2032r

Więcej o 2032R

Wygoda i funkcjonalność ciągnika John Deere 2032R

Doskonała widoczność zarówno w wersji otwartej, jak i z kabiną, to zasługa wysoko umieszczonego fotela, pochylonej linii maski i imponującej powierzchni przeszkleń kabiny. Uchwyt kubka i poręczne schowki pozwalają zachować porządek i mieć wszelkie potrzebne drobiazgi pod ręką. Przednia oraz tylna szyba są uchylne, a wydajny układ wentylacyjny zapewnia dogodne warunki do pracy w ciepłe dni. Zimą komfort operatorowi zapewnia ogrzewanie.
Przekładnia hydrostatyczna obsługiwana dwoma pedałami Twin Touch™ jest banalnie prosta w obsłudze i nie wymaga używania rąk, a wspomaganie układu kierowniczego pomaga ograniczać zmęczenie.

John Deere 2032R – wszechstronność zastosowań

Układ hydrauliczny i turbodoładowany silnik diesla pozwalają na wydajną pracę z różnymi narzędziami. Agregat koszący AutoConnect™ można przyłączyć do ciągnika bez wysiadania z kabiny, najeżdżając na niego. Regulacja wysokości koszenia także odbywa się z fotela operatora. Doskonałym uzupełnieniem funkcjonalności agregatu koszącego będzie pojemny zbiornik na trawę.

Dzięki ładowaczowi czołowemu ciągnik John Deere 2032R świetnie sprawdzi się przy załadunku, pracach porządkowych i pielęgnacyjnych. Kompaktowa budowa sprawia, że z łatwością można poruszać się nim w ciasnych przestrzeniach.

Podczas zimowych prac przy utrzymaniu dróg z pewnością przyda się przedni lemiesz i piaskarka, a w innych porach roku nieodzownym elementem wyposażenia będzie obrotowa szczotka zamiatająca.

Szeroki wybór

Zobacz inne ciągniki rolnicze John Deere i maszyny z naszej oferty