Ciągniki rolnicze

John Deere 2038R

Ten wszechstronny, kompaktowy ciągnik pozwala z powodzeniem realizować wiele prac pielęgnacyjnych i pomocniczych przy utrzymaniu terenów zielonych oraz dróg i chodników o każdej porze roku.

  • Silnik: 3 cylindry, pojemność 1,642 l, moc 27,4 kW (36,7 KM) przy 2500 obr./min
  • Automatyczna przekładnia hydrostatyczna
  • Napęd na cztery koła
  • Wspomaganie kierownicy
  • Masa: 1100 kg, z kabiną: 1325 kg
Zapytaj o cenę

Więcej o 2038R

Wygoda i funkcjonalność ciągnika John Deere 2038R

Wysoko umiejscowiony fotel operatora, pochylona linia maski, a w wersji z kabiną także niesamowite przeszklenia gwarantują doskonałą widoczność we wszystkich kierunkach. Dzięki uchwytowi na kubek i poręcznym schowkom wszelkie potrzebne drobiazgi będą zawsze pod ręką. Funkcja uchylania zarówno przedniej jak i tylnej szyby zapewnia doskonałe przewietrzanie wnętrza kabiny w ciepłe dni. Wydajny układ wentylacyjny i ogrzewanie pozwalają zachować optymalne warunki do pracy o każdej porze roku. Obsługiwana dwoma pedałami Twin Touch™ przekładnia hydrostatyczna jest łatwa w obsłudze i nie wymaga używania rąk, a wspomaganie układu kierowniczego pomaga ograniczać zmęczenie.

John Deere 2038R – wszechstronność zastosowań

Wydajny układ hydrauliczny i silnik diesla z turbodoładowaniem i wysokim momentem obrotowym pozwalają efektywnie współpracować z dowolnym osprzętem. Agregat koszący AutoConnect™ przyłącza się do ciągnika bez wysiadania z kabiny, wystarczy na niego najechać. Wysokości koszenia także reguluje się ze stanowiska operatora. Doskonałym uzupełnieniem funkcjonalności agregatu koszącego będzie pojemny zbiornik na trawę.
Ładowacz czołowy przyda się przy załadunku, pracach porządkowych i pielęgnacyjnych, a kompaktowa budowa ciągnika 2038R sprawia, że manewrowanie w ciasnych przestrzeniach nie stanowi problemu. Przedni lemiesz do odśnieżania i piaskarka pozwolą na sprawne wykonanie prac przy zimowym utrzymaniu dróg, chodników czy parkingów, a w innych sezonach obrotowa szczotka zamiatająca zagwarantuje efektywne uprzątnięcie tych powierzchni.

Szeroki wybór

Zobacz inne ciągniki rolnicze John Deere i maszyny z naszej oferty