Ciągniki rolnicze

John Deere 3025E

Kompaktowy ciągnik użytkowy John Deere 3025E to prosta maszyna do realizacji różnorodnych zadań. Niezawodny silnik wysokoprężny z bezpośrednim wtryskiem paliwa jest efektywny i zapewnia doskonałe osiągi.

  • Silnik: 3 cylindry, pojemność 1,64 l, Moc 18,2 kW (24,4 KM) przy 2400 obr./min
  • Automatyczna przekładnia hydrostatyczna
  • Napęd na cztery koła
  • Wspomaganie kierownicy
  • Masa: 1053 kg
Zapytaj o cenę
john deere 3025e

Więcej o 3025E

Wygoda i funkcjonalność ciągnika John Deere 3025E

Otwarta platforma operatora jest wygodna i ergonomiczna. Wsiadanie do ciągnika jest łatwe dzięki stopniom i uchwytom, a komfort pracy zapewnia regulowany fotel. Operator jest bezpieczny dzięki składanej ramie systemu ROPS, pasom bezpieczeństwa i antypoślizgowej podłodze. Elementy sterowania są zaprojektowane i rozmieszczone tak, aby ich obsługa była łatwa i intuicyjna. Wspomaganie układu kierowniczego ułatwia manewrowanie i ogranicza zmęczenie, a dwa pedały TwinTouch™ pozwalają łatwo zarządzać pracą przekładni hydrostatycznej, pozostawiając operatorowi wolne ręce.

John Deere 3025E – wszechstronność zastosowań

Tylny TUZ o dużym udźwigu pozwala na pracę z ciężkimi narzędziami, a możliwość zastosowania opon rolniczych gwarantuje maksymalny uciąg nawet w trudnych warunkach. Opcja zamontowania ładowacza czołowego na tej zwinnej i zwrotnej maszynie daje niezrównane możliwości usprawnienia pracy nawet w najciaśniejszych przestrzeniach. Ciągnik John Deere 3025E świetnie sprawdza się przy pielęgnacji terenów zielonych z wykorzystaniem np. wertykulatora czy innych narzędzi z napędem hydraulicznym, ale może także efektywnie pracować zimą nawet z odśnieżarką rotacyjną.

Łatwe serwisowanie ciągnika John Deere 3025E

Ważne jest, aby codzienne czynności obsługowe nie zajmowały wiele czasu. Dlatego maszyna ta jest pomyślana tak, by zminimalizować konieczność używania specjalistycznych narzędzi, i aby mogła wykonać je osoba posiadająca podstawową wiedzę.