Ciągniki rolnicze

John Deere 3038E

Maszyna o prostej, niezawodnej konstrukcji, z mocnym silnikiem wysokoprężnym i rozwiązaniami pozwalającymi na niesłychanie łatwą i jednocześnie efektywną pracę – to właśnie kompaktowy ciągnik użytkowy John Deere 3038E.

  • Silnik: 3 cylindry, pojemność 1,6 l, Moc 27,4 kW (36,7 KM) przy 2500 obr./min
  • Automatyczna przekładnia hydrostatyczna
  • Napęd na cztery koła
  • Wspomaganie kierownicy
  • Masa: 1053 kg
Zapytaj o cenę

Więcej o 3038E

Wygoda i funkcjonalność ciągnika John Deere 3038E

Wsiadanie i wysiadanie z ciągnika jest łatwe dzięki stopniom i uchwytom, a komfort pracy zapewnia regulowany fotel. Na otwartej platformie operator jest bezpieczny dzięki składanej ramie systemu ROPS, pasom bezpieczeństwa i antypoślizgowej podłodze. Ergonomia całego stanowiska pozwala skupić się na wykonywanym zadaniu, gdyż elementy sterowania są zaprojektowane i rozmieszczone tak, aby ich obsługa była łatwa i intuicyjna. Dzięki wspomaganiu układu kierowniczego manewrowanie nie jest męczące, a zastosowanie przekładni hydraulicznej sterowanej dwoma pedałami TwinTouch™ pozostawia operatorowi wolne ręce.

John Deere 3038E – wszechstronność zastosowań

Duży udźwig tylnego podnośnika umożliwia pracę z ciężkimi narzędziami, a opcjonalne zastosowanie opon rolniczych zapewnia maksymalny uciąg w każdych warunkach. Możliwość zastosowania ładowacza czołowego pozwala usprawnić wiele prac wykonywanych w ograniczonych przestrzeniach. Niesłychana zwrotność tej niewielkiej maszyny umożliwia bardzo wygodną pracę z tym narzędziem. Ciągnik John Deere 3038E jest doskonały do prac przy pielęgnacji trawników i wielu innych, jak choćby do odśnieżania chodników czy parkingów.

Łatwe serwisowanie ciągnika John Deere 3038E

Ważne jest, aby codzienne czynności obsługowe nie zajmowały wiele czasu. Dlatego maszyna ta jest pomyślana tak, by zminimalizować konieczność używania specjalistycznych narzędzi, i by mogła wykonać je osoba posiadająca podstawową wiedzę. Projektanci John Deere zadbali nawet o takie detale jak łatwość otwierania maski dzięki zastosowaniu podnośników gazowych.