Ciągniki rolnicze

John Deere 4052M

Niezawodna konstrukcja oparta na rozwiązaniach z większych ciągników rolniczych gwarantuje znakomite osiągi i długą żywotność, a duża moc i bogata paleta osprzętu zapewnia niesamowitą wszechstronność tej maszyny.

  • Silnik: 4 cylindry, pojemność 2,09 l, Moc 37,9 kW (50,5 KM) przy 2600 obr./min
  • Przekładnia eHydro™ lub PowrReverser™ 12 × 12
  • Napęd na cztery koła
  • Masa: 1710 kg
Zapytaj o cenę
john deere 4052m

Więcej o 4052M

Wygoda i funkcjonalność ciągnika John Deere 4052M

Ergonomia stanowiska operatora pozwala mu skupić się na wykonywanym zadaniu, gdyż elementy sterowania są zaprojektowane i rozmieszczone tak, aby ich obsługa była prosta i intuicyjna. Łatwe i bezpieczne wsiadanie i wysiadanie z ciągnika zapewniają stopnie i uchwyty, a wygodny, amortyzowany fotel pozwala komfortowo pracować przez wiele godzin. Bezpieczeństwo na otwartej platformie operatora jest zapewnione przez ramę systemu ROPS, pasy bezpieczeństwa i antypoślizgową podłogę. Zastosowanie przekładni hydraulicznej sterowanej dwoma pedałami TwinTouch™ pozostawia operatorowi wolne ręce, a opcjonalna przekładnia mechaniczna PowrReverser™ umożliwia płynną zmianę kierunku jazdy bez użycia sprzęgła.

John Deere 4052M – wszechstronność zastosowań

Praca z ciężkimi narzędziami możliwa jest dzięki dużemu udźwigowi tylnego podnośnika. Siłę uciągu i właściwości jezdne w trudnym terenie mogą poprawić opony rolnicze, ale jeśli ważniejsza będzie ochrona podłoża, po którym ciągnik się porusza, do dyspozycji jest ogumienie specjalistyczne odpowiadające na te potrzeby. Ciągnik John Deere 4052M może zostać uzbrojony w ładowacz czołowy, co znacznie podnosi jego funkcjonalność. Opcjonalny przedni podnośnik i WOM mogą dodatkowo poszerzyć listę narzędzi współpracujących.

Łatwe serwisowanie ciągnika John Deere 4052M

Aby codzienne czynności obsługowe nie zajmowały zbyt wiele czasu, maszyna ta jest pomyślana tak, by zminimalizować konieczność używania specjalistycznych narzędzi. Do ich wykonania wystarczy podstawowa wiedza.

Szeroki wybór

Zobacz inne ciągniki rolnicze John Deere i maszyny z naszej oferty