Ciągniki rolnicze

John Deere 4066R

Ten ciągnik łączy w sobie zalety kompaktowej maszyny z możliwościami i wszechstronnością dużo większych ciągników rolniczych. Komfort, moc i wszechstronność ciągnika John Deere 4066R to cechy rozpoznawcze tej maszyny.

  • Silnik: 4 cylindry, pojemność 2,09 l, moc 48,5 kW (65 KM) przy 2600 obr./min
  • Przekładnia hydrostatyczna eHydro™
  • Napęd na cztery koła
  • Masa: 2120 kg
  • Kabina ComfortGard™
Zapytaj o cenę

Więcej o 4066R

Wygoda i funkcjonalność ciągnika John Deere 4066R

Kabina ComfortGard™ chroni operatora przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, ale także jest gwarancją najwyższego komfortu. Izoluje od hałasu, a dzięki klimatyzacji zapewnia idealną temperaturę o każdej porze roku. Poręczne schowki i uchwyty na napoje pomagają w zorganizowaniu miejsca pracy, a radio umila wiele godzin spędzonych w ciągniku. Jednak kluczowa pozostaje wygoda sterowania ciągnikiem. Prawostronna konsola wyposażona w najważniejsze dźwignie i przełączniki pozwala wygodnie i intuicyjnie zarządzać pracą ciągnika i przyłączonego osprzętu. Obsługa przekładni hydraulicznej sterowanej dwoma pedałami TwinTouch™ jest niesłychanie wygodna i pozostawia operatorowi wolne ręce.

John Deere 4066R – wszechstronność zastosowań

Duża moc silnika i udźwig tylnego podnośnika to gwarancja wydajnej pracy nawet z najcięższymi narzędziami. W niecałe trzy minuty do ciągnika można podłączyć samopoziomujący ładowacz czołowy QuickPark™, a siłę uciągu i przyczepność w trudnym terenie mogą poprawić opony rolnicze. Ale jeśli ważniejsza będzie ochrona podłoża, po którym ciągnik się porusza, do dyspozycji jest ogumienie specjalistyczne odpowiadające na te potrzeby. Przedni WOM i przedni podnośnik w oczywisty sposób poszerzają zakres możliwości ciągnika.

John Deere 4066R został wyposażony w systemy optymalizujące wykorzystanie jego osiągów. Dzięki temu jest niesłychanie wydajny, niezależnie od zadania, jakie wykonuje, a przyłączanie narzędzi jest szybkie, proste i bezpieczne dzięki funkcji Hitch Assist.

Szeroki wybór

Zobacz inne ciągniki rolnicze John Deere i maszyny z naszej oferty