Kosiarki

John Deere X370

john deere x370

Kosiarka samojezdna jest napędzana jednostką napędową iTorque™, która dzięki połączeniu doskonałych parametrów silnika z wyjątkową konstrukcją jego pokrywy zapewnia niezrównaną elastyczność, równomierne chłodzenie i dużą wytrzymałość. Silnik o mocy 14,1 kW przy 3100 obr./min. i o dużej pojemności 726 cm³ (44,3 cala sześc.) oferuje potężną moc i wysoki moment obrotowy, zapewniając wyjątkową wydajność. Większy, oferujący potężną moc silnik umożliwia również pracę na niskich prędkościach obrotowych, wynoszących 3100 obr./min., dzięki czemu jego działanie jest cichsze.

Promocja 10 rat 0%

  • Włączanie agregatu koszącego: elektryczne
  • Pedały Twin Touch
  • Tempomat
  • Hydraulicznie wspomagany układ kierowniczy na 2 koła
Zapytaj o cenę

Więcej o X370

Łatwa i wygodna obsługa

Model X370 stanowi część serii Select. Jest łatwy w obsłudze dzięki zastosowaniu przekładni sterowanej dźwigniami nożnymi Twin Touch™. Pedały TwinTouch pozwalają operatorowi na łatwą kontrolę kierunku i prędkości traktorka bez konieczności podnoszenia stóp z platformy.

Nowoczesny wyświetlacz
Podświetlany wyświetlacz, zapewnia doskonałą widoczność w każdych warunkach. Wspomagany układ kierowniczy i hydrauliczne sterowanie agregatem zapewniają łatwą obsługę.

Szeroki wybór

Zobacz inne kosiarki John Deere i maszyny z naszej oferty