Kosiarki

John Deere X940

john deere x940

Cena: 78 258 zł netto

Doskonała kosiarka samojezdna John Deere X940 wyposażona w mocny i ekonomiczny silnik pozwala na wszechstronne zastosowanie na dużych powierzchniach. Wysoki komfort pracy i trwałość tych maszyn docenią zarówno użytkownicy indywidualni, jak i usługodawcy.

  • Moc znamionowa brutto: 18 kW (24.5 KM) przy 3400 obr./min
  • Szerokości dostępnych agregatów koszących (cm): 122, 137, 152
  • Prędkość maksymalna do przodu: 13,7 km/h
  • Napęd na dwa koła
  • Dwa koła skrętne
Zapytaj o cenę
Kup teraz
john deere x940

Cena: 78 258 zł netto

Więcej o X940

Wysoki moment obrotowy i wydajny układ hydrauliczny pozwalają na wszechstronne wykorzystanie tej maszyny do pracy z różnymi narzędziami.

John Deere X940 – koszenie

Trwałe agregaty koszące są wykonane z wytłaczanej stali i wyposażone w trzy ostrza. Duża szerokość dostępnych agregatów w połączeniu z wysoką prędkość jazdy pozwalają na bardzo sprawne koszenie dużych powierzchni. Efektywne koszenie z jednoczesnym zbieraniem pokosu nie byłoby możliwe bez pojemnego kosza na trawę. Dlatego model ten można wyposażyć w kosz o pojemności aż 500 l. Jeśli nie zbieramy ściętej trawy, możemy ustawić klasyczny wyrzut boczny lub w mgnieniu oka włączyć tryb mulczowania. To zasługa systemu MulchControl™.

Wygodna i bezpieczna kosiarka samojezdna John Deere X940

Aby ułatwić operatorowi pracę, ciągniki X940 mogą być wyposażone w komfortowy fotel z pneumatyczną amortyzacją i podłokietnikiem. Możliwość regulacji kierownicy i wspomaganie układu kierowniczego pozwalają bez wysiłku pracować nawet przez wiele godzin. Podczas pielęgnacji rozległych terenów zielonych doskonale sprawdzi się tempomat, a możliwość sterowania wysokością koszenia bez schodzenia z pomostu operatora poprawia efektywność pracy.

John Deere X940 – nie tylko kosiarka

Dzięki dodatkowemu wyposażeniu traktorek John Deere może posłużyć do wertykulacji i nawożenia trawników. Może on także holować przyczepę, a zimą uzbrojony w pług do odśnieżania lub odśnieżarkę rotacyjną bez problemu pomoże pozbyć się śniegu z podjazdów, chodników czy parkingów.

Szeroki wybór

Zobacz inne kosiarki John Deere i maszyny z naszej oferty

Wybierz doposażenie

  • Przyczepka

    Przyczepka

    5 357 zł netto