Kosiarki

John Deere X948

john deere x948

Cena: 88 960 zł netto

Samojezdna kosiarka John Deere X948 z napędem na cztery koła poradzi sobie z zadaniami w każdym terenie. Wyposażona jest w mocny i ekonomiczny silnik oraz zapewnia operatorowi doskonałe warunki do pracy.

  • Moc znamionowa brutto: 18 kW (24.5 KM) przy 3400 obr./min
  • Szerokości dostępnych agregatów koszących (cm): 122, 137, 152
  • Prędkość maksymalna do przodu: 13,7 km/h
  • Napęd na cztery koła
  • Dwa koła skrętne
Zapytaj o cenę
Kup teraz
john deere x948

Cena: 88 960 zł netto

Więcej o X948

Wysoki moment obrotowy i wydajny układ hydrauliczny pozwalają na wszechstronne wykorzystanie tej maszyny do pracy z różnymi narzędziami, a napęd na cztery koła ułatwia pracę w trudnym terenie.

John Deere X948 – koszenie

Profesjonalne agregaty koszące z wytłaczanej stali, wyposażone w trzy ostrza, są niesłychanie trwałe. Ich duża szerokość w połączeniu z wysoką prędkością jazdy pozwalają na szybkie koszenie nawet dużych trawników. Tam, gdzie konieczne jest zbieranie pokosu, niezastąpiony będzie trzyworkowy kosz na trawę o pojemności aż 500 l. Z kolei system MulchControl™ pozwala na błyskawiczne przełączanie pomiędzy mulczowaniem a wyrzutem bocznym.

Wygodna i bezpieczna kosiarka samojezdna John Deere X948

Komfortowy fotel z pneumatyczną amortyzacją i podłokietnikiem to opcje ułatwiające wielogodzinną pracę. Podobnie jest z możliwością regulacji kierownicy i wspomagania układu kierowniczego. Tempomat to funkcjonalność wprost idealna do pracy na dużym terenie, a możliwość sterowania wysokością koszenia bez schodzenia z pomostu operatora poprawia efektywność pracy. Dzięki składanej ramie systemu ROPS można jechać nawet pod nisko zwisające gałęzie, a praca jest bezpieczna.

John Deere X948 – nie tylko kosiarka

Odpowiednio doposażony traktorek John Deere może posłużyć do wertykulacji i nawożenia trawników lub transportu ładunków na przyczepie. Zimą możemy uzbroić go w pług odśnieżny lub odśnieżarkę rotacyjną i łatwo pozbyć się śniegu zalegającego na podjazdach, chodnikach czy parkingach.

Szeroki wybór

Zobacz inne kosiarki John Deere i maszyny z naszej oferty

Wybierz doposażenie

  • Przyczepka

    Przyczepka

    5 357 zł netto