Kosiarki

John Deere X949

Napęd na cztery koła i fakt, że wszystkie cztery koła są skrętne, to znaki rozpoznawcze traktorka koszącego John Deere X949. Oczywiście poza tym ma wszystkie zalety legendarnych kosiarek samojezdnych John Deere.

  • Moc znamionowa brutto: 18 kW (24.5 KM) przy 3400 obr./min
  • Szerokości dostępnych agregatów koszących (cm): 122, 137, 152
  • Prędkość maksymalna do przodu: 13,7 km/h
  • Napęd na cztery koła
  • Cztery koła skrętne
john deere x949

Więcej o X949

Napęd na cztery koła ułatwia pracę w trudnym terenie, a niesłychana zwrotność uzyskana dzięki zastosowaniu czterech skrętnych kół pozwala wygodnie manewrować w ciasnych zakamarkach.

John Deere X949 – koszenie

Duża szerokość profesjonalnych agregatów koszących w połączeniu z wysoką prędkością jazdy pozwalają na szybkie koszenie nawet dużych trawników. W trybie pracy ze zbieraniem pokosu doskonale sprawdza się kosz na trawę o niebagatelnej pojemności 500 l. Z kolei system MulchControl™ poprawia wydajność i pozwala na błyskawiczne przełączanie pomiędzy mulczowaniem a wyrzutem bocznym.

Wygodna i bezpieczna kosiarka samojezdna John Deere X949

Wielogodzinna praca będzie wygodniejsza dzięki pneumatycznie amortyzowanemu fotelowi z podłokietnikiem. Regulowana kierownica pozwala dopasować ustawienia do wymagań operatora, a wspomaganie układu kierowniczego ułatwia mu pracę. Osoby pracujące na rozległych, otwartych przestrzeniach docenią możliwość skorzystania z tempomatu, a możliwość sterowania wysokością koszenia bez schodzenia z pomostu operatora poprawia efektywność pracy. Dzięki składanej ramie systemu ROPS można jechać nawet pod nisko zwisające gałęzie, a praca jest bezpieczna.

John Deere X949 – nie tylko kosiarka

Dodatkowe wyposażenie pozwala na użycie traktorka John Deere do wertykulacji i nawożenia trawników lub transportu ładunków na przyczepie. Uzbrojony w odśnieżarkę rotacyjną lub klasyczny lemiesz pomoże pozbyć się śniegu zalegającego na podjazdach, chodnikach czy parkingach.

Zainteresowany?

Jesteś zainteresowany? Wypełnij poniższy formularz, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą i odpowie na pytania.

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.
Zadzwoń +48 664 144 575 Napisz maszyny@agro-siec.pl Odwiedź nas

ul. Magazynowa 2
86-200 Chełmno

Szeroki wybór

Zobacz inne kosiarki John Deere i maszyny z naszej oferty