Kosiarki

John Deere X950R

john deere x950r

Cena: 99 024 zł netto

Wszystkie zalety legendarnych kosiarek samojezdnych John Deere uzupełnione ogromnym zbiornikiem na trawę z wysokim wyładunkiem czynią z tej maszyny sprzęt do pracy na największych terenach.

  • Moc znamionowa brutto: 18,5 kW (25,2 KM) przy 3200 obr./min
  • Szerokości dostępnych agregatów koszących (cm): 122, 137
  • Prędkość maksymalna do przodu: 14,5 km/h
  • Napęd na dwa koła
  • Dwa koła skrętne
Zapytaj o cenę
Kup teraz
john deere x950r

Cena: 99 024 zł netto

Więcej o X950R

Największa prędkość maksymalna w tej serii ciągników i największe kosze na pokos pozwalają na niespotykanie sprawną pielęgnację najrozleglejszych trawników.

John Deere X950R – koszenie

To, co wyróżnia tę maszynę, to pojemności koszy na trawę (570 i 650 l) i opcja wysokiego rozładunku. Możliwość wyładowania pokosu bezpośrednio na przyczepę pozwala na ograniczenie liczby osób i zredukowanie czasu potrzebnego na wykonania zadania. Szerokie i niezawodne agregaty koszące w połączeniu z najwyższą prędkością jazdy pozwalają na szybkie koszenie dużych terenów. System MulchControl™ poprawia wydajność i pozwala na błyskawiczne przełączanie pomiędzy mulczowaniem a wyrzutem bocznym.

Wygodna i bezpieczna kosiarka samojezdna John Deere X950R

Pielęgnacja dużych obszarów oznacza wielogodzinną pracę. Dlatego tak ważny jest komfort operatora. Do jego dyspozycji jest pneumatycznie amortyzowany fotel z podłokietnikami i podparciem odcinka lędźwiowego kręgosłupa, regulowana kierownica pozwalająca zachować optymalną pozycję operatora. Jazda będzie znacznie łatwiejsza dzięki zastosowaniu tempomatu, a możliwość sterowania wysokością koszenia bez schodzenia z pomostu operatora poprawia efektywność pracy. Dzięki składanej ramie systemu ROPS można jechać nawet pod nisko zwisające gałęzie, a praca jest bezpieczna.

John Deere X950R – nie tylko kosiarka

Traktorek John Deere X950R może być także wykorzystany do wertykulacji i nawożenia trawników lub transportu ładunków na przyczepie. Można nim także pozbyć się śniegu zalegającego na podjazdach, chodnikach czy parkingach, podłączając odśnieżarkę rotacyjną lub klasyczny lemiesz.

Szeroki wybór

Zobacz inne kosiarki John Deere i maszyny z naszej oferty

Wybierz doposażenie

  • Przyczepka

    Przyczepka

    5 357 zł netto