Ładowarki

Kramer KL12.5

Bezpieczne pod każdym względem – ładowarki kołowe i ładowarki kołowe z wysięgnikiem teleskopowym marki Kramer. Wszystkie ładowarki Kramer posiadają 4 koła skrętne i jednoczęściową sztywną ramę – te dwa rozwiązania zapewniają maszynie optymalną widoczność, stabilność na nierównym terenie i stały udźwig niezależny od skrętu kół.

  • Model : KL12.5
  • Maksymalny ciężar wywracający : 1140 kg
  • Obciążenie użyteczne : 750 kg
Zapytaj o cenę

Więcej o KL12.5

Stworzone do rutynowych prac. Wyposażone do zadań specjalnych

Optymalna konstrukcja ładowarki kołowej zapewnia operatorowi doskonałą widoczność na osprzęt i ramkę narzędzi. Szybka wymiana osprzętu jest możliwa dzięki systemowi hydraulicznego ryglowania.

Funkcja stałego wydatku w 3-ciej sekcji układu hydraulicznego, zapewnia bezproblemowy napęd wszystkim specjalistycznym narzędziom.

System hydraulicznego ryglowania narzędzi Kramer

Aby zaczepić osprzęt wystarczy podjechać odpowiednio blisko niego, unieść z podłoża i zaryglować. Cały proces kontrolowany jest za pomocą joysticka.

Wysięgnik z prowadzeniem równoległym jak i sam ładunek są zawsze pod pełną kontrolą. Duże kąty obrotu narzędzi zapewniają transport materiału bez ryzyka rozsypania, opróżnianie łyżki jest łatwe, a wewnątrz niej nie pozostają resztki materiału.

Wzór uniwersalności. Odpowiednia do wszystkich zadań

Hydraulika robocza pozwala na delikatną, bez wysiłkową pracę w cichej kabinie. Ponadto, 3-cia sekcja hydrauliczna znajdująca się w wyposażeniu standardowym z funkcją stałego wydatku oleju zapewnia wydajne i komfortowe zasilanie dla maszyn z napędem hydraulicznym.

Odpowiednie wymiary siłowników, wysoki wydatek oleju i regulacja przepływu umożliwia szybkie przeprowadzenie prac. Dodatkowo opcjonalny układ powerflow umożliwia uzyskanie bardzo dużych wydajności.

Maszyna kompletna. Z naciskiem na szczegóły

Zalety kompaktowych ładowarek kołowych Kramer mówią same za siebie. Im dłużej przyglądamy się maszynie tym więcej detali, których nie zauważaliśmy w pierwszej chwili przyciąga nasze spojrzenie. Są to elementy, które doceniamy dopiero po spojrzeniu na nie drugi raz Witamy w świecie szczegółów firmy Kramer.

Modele Kramer KL10.5 i KL12.5 Osiągają niezrównaną dynamikę dzięki zastosowaniu napędu 4 x 4 z silnikami hydraulicznymi umieszczonymi w piastach kół. Dzięki takiemu rozwiązaniu środek ciężkości maszyny położony jest niżej, co zapewnia dużą stabilność maszyny. Kolejnym atutem takiego napędu jest zachowanie optymalnego prześwitu maszyny przy jej kompaktowych wymiarach.