Ładowarki

Kramer KL12.5

Bezpieczne pod każdym względem – ładowarki kołowe i ładowarki kołowe z wysięgnikiem teleskopowym marki Kramer. Wszystkie ładowarki Kramer posiadają 4 koła skrętne i jednoczęściową sztywną ramę – te dwa rozwiązania zapewniają maszynie optymalną widoczność, stabilność na nierównym terenie i stały udźwig niezależny od skrętu kół.

  • Model : KL12.5
  • Maksymalny ciężar wywracający : 1140 kg
  • Obciążenie użyteczne : 750 kg
ładowarka kołowa kramer kl12.5

Więcej o KL12.5

Stworzone do rutynowych prac. Wyposażone do zadań specjalnych

Optymalna konstrukcja ładowarki kołowej zapewnia operatorowi doskonałą widoczność na osprzęt i ramkę narzędzi. Szybka wymiana osprzętu jest możliwa dzięki systemowi hydraulicznego ryglowania.

Funkcja stałego wydatku w 3-ciej sekcji układu hydraulicznego, zapewnia bezproblemowy napęd wszystkim specjalistycznym narzędziom.

System hydraulicznego ryglowania narzędzi Kramer

Aby zaczepić osprzęt wystarczy podjechać odpowiednio blisko niego, unieść z podłoża i zaryglować. Cały proces kontrolowany jest za pomocą joysticka.

Wysięgnik z prowadzeniem równoległym jak i sam ładunek są zawsze pod pełną kontrolą. Duże kąty obrotu narzędzi zapewniają transport materiału bez ryzyka rozsypania, opróżnianie łyżki jest łatwe, a wewnątrz niej nie pozostają resztki materiału.

Wzór uniwersalności. Odpowiednia do wszystkich zadań

Hydraulika robocza pozwala na delikatną, bez wysiłkową pracę w cichej kabinie. Ponadto, 3-cia sekcja hydrauliczna znajdująca się w wyposażeniu standardowym z funkcją stałego wydatku oleju zapewnia wydajne i komfortowe zasilanie dla maszyn z napędem hydraulicznym.

Odpowiednie wymiary siłowników, wysoki wydatek oleju i regulacja przepływu umożliwia szybkie przeprowadzenie prac. Dodatkowo opcjonalny układ powerflow umożliwia uzyskanie bardzo dużych wydajności.

Maszyna kompletna. Z naciskiem na szczegóły

Zalety kompaktowych ładowarek kołowych Kramer mówią same za siebie. Im dłużej przyglądamy się maszynie tym więcej detali, których nie zauważaliśmy w pierwszej chwili przyciąga nasze spojrzenie. Są to elementy, które doceniamy dopiero po spojrzeniu na nie drugi raz Witamy w świecie szczegółów firmy Kramer.

Modele Kramer KL10.5 i KL12.5 Osiągają niezrównaną dynamikę dzięki zastosowaniu napędu 4 x 4 z silnikami hydraulicznymi umieszczonymi w piastach kół. Dzięki takiemu rozwiązaniu środek ciężkości maszyny położony jest niżej, co zapewnia dużą stabilność maszyny. Kolejnym atutem takiego napędu jest zachowanie optymalnego prześwitu maszyny przy jej kompaktowych wymiarach.

Zainteresowany?

Jesteś zainteresowany? Wypełnij poniższy formularz, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą i odpowie na pytania.

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.