Rozsiewacze

Kverneland Exacta CL EW

Exacta CL EW jest idealnym rozsiewaczem z wagą dla średniej wielkości gospodarstw! Standardowo kompatybilny z ISOBUS 11783 oraz wyposażony jest w unikalny czujnik referencyjny. Panel obsługi EasySet pozwala łatwo i szybko wykonać nastawy. Bazowy zbiornik o pojemności 1.100 litrów może być zwiększony przez montaż maksymalnie 2 aluminiowych nadstawek do pojemności 2000 litrów. Szerokość robocza od 10 do 24 metrów. W opcji zestaw łopatek do wysiewu na 27/28m. Exacta CL EW może być obsługiwany za pomocą terminali IsoMatch Tellus i IsoMatch Tellus GO lub terminalu ISOBUS ciągnika. Najwyższa dokładność we wszystkich warunkach: jakość rozsiewu gwarantowana! Najprostrza droga, by zredukować koszty i zwiększyć wydajność!

  • Model : CL EW 1100
  • Pojemność zbiornika : 1100 l
  • Szerokość : 220 cm
Zapytaj o cenę
rozsiewacz nawozów kverneland exacta cl ew

Więcej o Exacta CL EW

Brak uderzania łopatek w nawóz, brak rozdrobnienia i pylenia. Centralny punkt wyjścia nawozu, łagodne przyspieszenie oraz siła odśrodkowa rozpędzająca nawóz przed wyjściem na łopatki. Równomierny wysiew nawozu: rozsiew poprzez podwójne przykrywanie daje niezrównaną dokładność. 8 łopatek na dysku zapewnia równomierny rozkład nawet przy dużych prędkościach. Minimalny wpływ wiatru, maksymalna tolerancja. Płaskie dyski i horyzontalny rozkład gwarancją równomiernego rozkładu. Prawidłowy obraz wysiewu: osiem łopatek na dysku, osiem sektorów przypada na jeden obrót, co daje równomierne pokrycie. Gwarantowana dokładność na pochyłościach. Nawóz zabierany jest przez łopatki zawsze w tym samym punkcie.

Ciągła kalibracja z wysoką częstotliwością. Unikalny czujnik referencyjny: wszystkie negatywne czynniki wpływające na jakość ważenia są automatycznie eliminowane, zapewniając najwyższą dokładność rozsiewania nawet na wzgórzach. Czujnik referencyjny daje dokładność bezwzględną, bo liczy się każdy kilogram! Czujniki wagowe w kombinacji z unikalnym czujnikiem referencyjnym: – ciągłe ważenie i automatyczna kalibracja – automatyczna korekcja na pochyłościach – automatyczna korekcja wstrząsów, nawet w skrajnie nierównym terenie – dawkowanie niezależnie od prędkości jazdy – brak potrzeby wykonywania próby kręconej Najwyższa dokładność w każdych warunkach: jakość wysiewu gwarantowana! Najprostsza droga by zredukować koszty i zwiększyć wydajność!