Siewniki

Kverneland s-drill

Model s-drill jest mocniejszą wersją siewnika DA. Dostępny jest w szerokościach roboczych 3.0, 3.5 lub 4.0 m oraz przeznaczony dla średnich i dużych gospodarstw, które oczekują wysokiej wydajności. Dzięki zastosowaniu uniwersalnego trójkąta zaczepowego siewnik s-drill może być nabudowany na istniejące brony wirnikowe Kverneland, jak również inne narzędzia służące do uprawy gleby. W wyposażeniu standardowym model s-drill posiada mechaniczną regulację nacisku redlic, natomiast hydrauliczna jest dostępna jako opcja. Opcjonalnie możliwe jest również wyposażenie siewnika w hydrauliczne podnoszenie szyny redlic.

  • Szerokość robocza : 3.0/3.5/4.0 (m)
  • Pojemność zbiornika : 1050 (l)
  • Waga : 618-732 kg
Zapytaj o cenę
siewnik pneumatyczny zbożowy kverneland s-drill

Więcej o s-drill

Centralny Aparat Wysiewający

  • Centralny aparat wysiewający precyzyjnie odmierza wymaganą dawkę nasion w zakresie od 2 do 380 kg/ha.
  • Dla siewu drobnych nasion np. rzepaku lub trawy aparat wysiewający może być szybko przestawiony wykonując tylko trzy proste czynności bez użycia narzędzi.
  • Standardowo aparat wysiewający jest napędzany mechanicznie od koła ostrogowego, które porusza się w uprawionej glebie.
  • Aparat wysiewający jest umieszczony centralnie i łatwo dostępny pod lub z boku zbiornika.

    Oprócz dobrze znanych sterowników do kontroli ścieżkowania FGS lub Signus, pneumatyczne siewniki zbożowe mogą być obsługiwane za pomocą komputerów IsoMatch Tellus GO lub IsoMatch Tellus PRO.

IsoMatch Tellus GO

IsoMatch Tellus GO został specjalnie zaprojektowany do sterowania maszynami w prosty sposób. Łatwa regulacja maszyny odbywa się za pomocą klawiszy, które znajdują się na 7-calowym ekranie dotykowym. W celu optymalnej kontroli podczas jazdy wystarczy użyć twardych przycisków oraz przełącznika obrotowego.

Szeroki wybór

Zobacz inne siewniki Kverneland i maszyny z naszej oferty