Carrier X 425-625

Carrier X 425-625 to naczepiany na TUZ ciągnika składany agregat talerzowy, w którym talerze ustawiono w każdym z dwóch rzędów w dwóch kierunkach. Maszyny te są dostępne w wersjach o szerokości roboczej wynoszącej 4,25 m, 5,25 m oraz 6,25 m. Można je wyposażyć w talerze o średnicy 450 mm albo 470 mm. Agregaty te świetnie reagują na nierówności podłoża, a ich talerze wcinają się w glebę z wielką siłą dzięki dużemu ciężarowi maszyny.

Poznaj warunki finansowania tej maszyny!

Zapytaj o cenę
agregat talerzowy vaderstad carrier x 425-625

Więcej o Carrier X 425-625

Carrier to wyposażony w talerze agregat uprawowy przeznaczony do prowadzenia z dużą prędkością pierwszych zabiegów uprawowych po zbiorach oraz przygotowania łoża siewnego. Maszynę można wyposażyć w różnorodne wersje narzędzi przednich, talerzy uprawowych i wałów, dzięki czemu spełni ona wszelkie wymogi stawiane sprzętowi używanemu w rozmaitych systemach nowoczesnego rolnictwa – od uprawy ultrapłytkiej po spulchnianie gleby do dużej głębokości i mieszanie z nią resztek pożniwnych. Wszechstronność zapewniana przez te agregaty pozwala zmniejszyć liczbę koniecznych przejazdów, obniżyć koszty eksploatacji sprzętu w przeliczeniu na hektar oraz stworzyć najlepsze warunki rozwoju roślinom wysiewanym po uprawie.

Dobór talerzy w zależności od potrzeb

Agregaty Carrier X 425-625 można wyposażyć w talerze TrueCut o średnicy 450 mm albo 470 mm. Oba rodzaje talerzy zapewniają doskonale rozdrobnioną glebę o odpowiedzniej strukturze. Talerz o średnicy 450 mm ma niewielkie wycięcia, co pozwala uzyskać intensywną uprawę również przy bardzo małej głębokości roboczej. Natomiast talerz TrueCut o średnicy 470 mm poradzi sobie z większą ilością resztek pożniwnych.

Pełna kontrola z kabiny ciągnika

Aby zapewnić operatorowi pełną kontrolę nad pracą maszyny, umożliwiono zmianę głębokości roboczej z kabiny ciągnika za pomocą układu hydraulicznego. Pozwala to uzyskać precyzję uprawy, a także szybką możliwość dostosowania do różnych warunków glebowych. Głębokość roboczą zmienia się z łatwością bez konieczności regulacji cięgła górnego.

Szeroki wybór

Zobacz inne i maszyny z naszej oferty