Ciągniki John Deere – seria 9RT

Szeroki wybór

Ciągniki John Deere – seria 9RT

Ciągniki z serii 9RT dzięki szerokim gąsienicom znakomicie poruszają się po miękkim podłożu i oferują bezkonkurencyjną siłę uciągu w linii prostej.

Wydajność, moc gąsienicowych ciągników 9RT

Duża powierzchnia gąsienic zapewnia doskonałą przyczepność i sprawność ciągnika. Pozwala ona na wykonywanie prac polowych bez nadmiernego ugniatania gleby, nawet jeśli warunki nie są optymalne do wjazdu w pole. Silniki John Deere PowerTech™ o pojemności 13,6 l dostępne w serii 9RT, oferują moc maksymalną w przedziale od 517 do 627 KM. Dzięki wydajnemu układowi hydraulicznemu i niesamowitemu udźwigowi podnośnika jest to ciągnik do pracy z największymi maszynami towarzyszącymi i do realizacji najtrudniejszych zadań polowych.

John Deere 9RT – komfort

Wygoda operatora to nie fanaberia i nieuzasadniona pogoń za luksusem. Kierowca ciągnika spędza w nim wiele godzin dziennie, a zachowanie kontroli nad traktorem i maszyną towarzyszącą wymaga dużej uwagi. Wszelkie udogodnienia pomagają ograniczać jego zmęczenie i znużenie, a to przekłada się korzystnie na produktywność i bezpieczeństwo pracy. Zawieszenie AirCushion™ pozwala na niezależną pracę każdej gąsienicy i izoluje przednią część nadwozia od skutków jazdy w nierównym terenie. Jego uzupełnieniem jest zaawansowane czteropunktowe zawieszenie kabiny. Razem zapewniają niespotykany komfort pracy operatora. Niezmiernie przestronna i dobrze wyciszona kabina wyposażona jest we współpracujące z telefonem radio z dotykowym wyświetlaczem, dzięki któremu można wygodnie prowadzić rozmowy i słuchać ulubionej muzyki. W maszynie tej klasy nie może zabraknąć lodówki i wygodnego regulowanego fotela kierowcy. W najbardziej rozbudowanej wersji może on być wyposażony w funkcję masażu, podgrzewania i wentylacji. Komfortowa i bezpieczna praca nie zależy wyłącznie od kabiny, dlatego warto wspomnieć o dostępnych dla tej maszyny pakietach oświetlenia LED, które umożliwiają wygodną pracę po zmroku, oraz o możliwości obracania ciągnika wokół własnej osi, co znacząco ułatwia manewry w ciasnych miejscach.

Nowe technologie w ciągnikach John Deere 9RT

Aby sterowanie ciągnikiem i przyłączonymi do niego narzędziami było wygodnie i intuicyjne, ciągniki John Deere 9RT wyposażone są w ekran dotykowy CommandCenter™ czwartej generacji oraz konsolę sterowania CommandARM™ z joystickiem CommandPRO™. Pozwala on na pełną kontrolę nad ciągnikiem, a jego 11 programowalnych przycisków umożliwia dostosowanie go do własnych potrzeb.

Zaawansowane systemy rolnictwa precyzyjnego pozwalają na automatyzację przejazdów i wykonywanie ich z niesłychaną dokładnością. Dzięki specjalistycznemu oprogramowaniu, do którego bramą jest system JDLink™, i nowoczesnemu sprzętowi jak np. odbiornik StarFire™ 6000, możliwe jest dostosowanie zabiegów agrotechnicznych do sytuacji w konkretnym miejscu na polu. Pozwala to na uzyskiwanie lepszych wyników i znaczące oszczędności na kosztach paliwa, nawozów i środków ochrony roślin.

Zainteresowany?

Jesteś zainteresowany? Wypełnij poniższy formularz, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą i odpowie na pytania.

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.
Zadzwoń +48 664 144 575 Napisz maszyny@agro-siec.pl Odwiedź nas

ul. Magazynowa 2
86-200 Chełmno