agro-sieć maszyny nowe

Szeroki wybór

Kosiarki John Deere

Szukasz kosiarki John Deere? Wypełnij ankietę i poznaj nasze rekomendacje!

Samojezdna kosiarka John Deere to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którym zależy na wygodzie i szybkości pracy. W ofercie znajdują się zarówno uniwersalne kosiarki-traktorki John Deere, jak też innowacyjne kosiarki ZTrak dostosowane do działania w wymagających przestrzeniach.

Skontaktuj się z doradcą 664 144 575 📞

Zastanawiasz się, która kosiarka John Deere najlepiej pasuje do Twoich potrzeb? Wypełnij ankietę i wybierz odpowiedni model!

Szeroki wybór urządzeń John Deere – kosiarka-traktorek na miarę każdych potrzeb

Traktor ogrodowy John Deere to zarówno mniejsze, jak i większe maszyny w wielu wariantach, wśród których każdy znajdzie odpowiedni model dla siebie. Wyróżniają się nowoczesnymi rozwiązaniami współdziałającymi z wypróbowanymi przez lata konstrukcjami. Takie połączenie sprawia, że wszystkie kosiarki John Deere odwdzięczają się znakomitą żywotnością, a ich użytkowanie to czysta – a zarazem bardzo praktyczna – przyjemność. Sprawdź już dzisiaj oferowane przez nas maszyny i dobierz traktorek ogrodowy John Deere odpowiedni do swoich potrzeb.

Samojezdny traktorek do koszenia trawy John Deere – serie X300, X500, X900

Można spędzić cały weekend, pchając ręczną kosiarkę wokół ogrodu, ale… czy warto? Traktorek John Deere – kosiarka samojezdna – to doskonały sposób na to, aby oszczędzić czas i wysiłek. Wystarczy usiąść wygodnie, ustawić pożądaną długość koszenia i można ruszać przed siebie, prowadząc traktorek do trawy John Deere zupełnie tak jak samochód. Doskonały komfort pracy oraz skuteczność sprawią, że dotychczas odkładane na przyszłość obowiązki staną się długo wyczekiwaną radością – bo nie chodzi o to, aby pracować długo lub ciężko. Chodzi o to, by pracować wydajnie.

Kosiarki ZTrak do zadań specjalnych – zerowy promień skrętu ułatwia manewrowanie

Istnieją takie miejsca, w których nie zawsze najlepszym wyborem okaże się zwykła kosiarka-traktorek. John Deere ma jednak w swojej ofercie także maszyny z serii ZTrak, które wyróżniają się zerowym promieniem skrętu. Można zawracać nimi w miejscu, co ułatwia manewrowanie w wąskich przestrzeniach. W połączeniu z szybkimi agregatami koszącymi oraz wysoką prędkością maksymalną oznacza to, że kosić można jeszcze bardziej efektywnie. Traktorek-kosiarka John Deere ZTrak Z740R zapewnia 122 lub 137 cm szerokości koszenia, z kolei większy model – Z997R – oferuje do wyboru 152 lub nawet 183 cm. To sprawia, że nawet z dużymi połaciami terenu można poradzić sobie sprawnie i szybko.

Maszyny ogrodowe John Deere. Traktorek-kosiarka od renomowanego producenta

Dlaczego warto postawić na kosiarki do trawników amerykańskiej marki? To słuszny wybór, za którym przemawia wieloletnie doświadczenie producenta – zarówno jeśli chodzi o mniejsze urządzenia takie jak traktorek do trawy John Deere, jak też największe maszyny jak kombajny czy opryskiwacze. Niezależnie od skali, firma ma w swojej ofercie idealnie dopasowane rozwiązania, które dopracowano z pomocą użytkowników z całego świata.

To właśnie nowoczesne technologie wsparte latami rozwoju i doświadczeń oraz wiedzą ekspertów z praktycznym doświadczeniem sprawiają, że kosiarki John Deere niezmiennie doceniane są zarówno przez profesjonalistów z branży, jak i klientów marki.

Zainteresowany?

Jesteś zainteresowany? Wypełnij poniższy formularz, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą i odpowie na pytania.

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.