Szeroki wybór

Pługi odśnieżne SaMASZ

Zalegający śnieg nie będzie już stanowił przeszkody – pługi SaMASZ to dopracowane do perfekcji rozwiązania polskiego producenta z wieloletnim doświadczeniem. Dostępne w wielu wariantach, umożliwią szybkie zgarnięcie nawet głębokiej warstwy i udrożnienie przejazdu. Sprawdzą się doskonale w terenach miejskich, na drogach czy w gospodarstwach rolnych.

Pług SaMASZ – rozwiązanie, któremu niestraszna nawet najsurowsza zima

Polski producent ma w swojej ofercie wiele pługów o różnych rozmiarach i różnych przeznaczeniach. Pług śnieżny SaMASZ Smart to najlżejsze z dostępnych rozwiązań, o zwartej, a dzięki temu bardzo wytrzymałej budowie. W zależności od wariantu dysponuje szerokością roboczą od 120 do 220 centymetrów, co pozwala na jego efektywne zastosowanie zarówno na ulicach czy parkingach, jak też na chodnikach i w niedużych przestrzeniach miejskich.

Jeden z największych w ofercie SaMASZ, pług odśnieżny OLIMP to zaś rozwiązanie na miarę największych wyzwań, z powodzeniem sprawdzające się w warunkach górskich, na terenach o ponadprzeciętnie dużych opadach śniegu. Ten zaawansowany konstrukcyjnie pług do odśnieżania SaMASZ dostępny jest z maks. szerokością roboczą aż 330 centymetrów, umożliwiając zgarnięcie śniegu z dużej przestrzeni już podczas jednokrotnego przejazdu.

Urządzenia polskiej marki SaMASZ, pługi śnieżne to solidne maszyny o doskonałej wytrzymałości i żywotności, dla których surowa zima to nie problem. Miej pewność, że możesz polegać na swoich maszynach – wybierz pług do śniegu SaMASZ. Cena – na atrakcyjnym poziomie – to jeszcze jedna zaleta, dlatego już dziś sprawdź ofertę i wybierz rozwiązanie dopasowane idealnie do twoich potrzeb.

Oferta Agro-Sieć Maszyny