doradca handlowy ds. sprzedaży części oraz maszyn komunalnych

Oferta pracy

Doradca handlowy ds. sprzedaży części oraz maszyn komunalnych

Miejsce pracy: Miszewo

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż części John Deere oraz nowych maszyn komunalnych John Deere: kosiarek samojezdnych, ciągników kompaktowych oraz pojazdów użytkowych Gator
  • analiza potrzeb i doradzanie klientom w zakresie doboru maszyn
  • profesjonalne prezentowanie produktów i usług
  • przygotowywanie ofert sprzedażowych
  • budowanie pozytywnych relacji z klientami
  • raportowanie wyników pracy
  • realizacja planów sprzedaży

Oczekujemy od Ciebie

  • doświadczenie w bezpośrednim kontakcie z klientem
  • zainteresowaniem branżą motoryzacyjną lub rolniczą
  • nastawienie na realizację celów

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w młodym, ambitnym i dynamicznym zespole
  • atrakcyjny system wynagrodzeń
  • szkolenia
  • możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia grupowego

Wyślij CV już teraz i dołącz do naszego zespołu!

CV powinno być w formacie PDF lub DOC/DOCX.
Administratorem danych osobowych jest Agro-Sieć Maszyny sp. z o.o.
Informacja o przetwarzaniu danych osobowych w procesie rekrutacji
Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.