specjalista ds. opryskiwaczy

Oferta pracy

Specjalista ds. opryskiwaczy

Miejsce pracy: Chełmno

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie nowych klientów i sprzedaż opryskiwaczy na powierzonym terenie
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • przygotowywanie niezbędnych zestawień/analiza rynku
  • ustalanie strategii marketingowo-sprzedażowej dla opryskiwacze
  • budowa trwałych relacji z klientami i realizowanie polityki firmy sprzedażowo-marketingowej firmy
  • organizacja i wykonanie pokazów u klientów
  • uruchamianie maszyn u klienta

Oczekujemy od Ciebie

  • minimum dwuletnie doświadczenie w branży maszyn rolniczych
  • dobra znajomość budowy maszyn rolniczych, a w szczególności: opryskiwaczy i zasad ich efektywnego wykorzystania
  • znajomość rynku maszyn rolniczych i pełne zaangażowanie w powierzone zadania

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowa o pracę
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon)
  • profesjonalne szkolenia w kraju i za granicą
  • możliwość rozwoju zawodowego

Wyślij CV już teraz i dołącz do naszego zespołu!

CV powinno być w formacie PDF lub DOC/DOCX.
Administratorem danych osobowych jest Agro-Sieć Maszyny sp. z o.o.
Informacja o przetwarzaniu danych osobowych w procesie rekrutacji
Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.