Próbki glebowe i optymalizacja nawożenia

Próbki glebowe i optymalizacja nawożenia

Stosowanie odpowiednich dawek nawozów to najlepsza droga do uzyskania wysokich plonów i optymalizacji kosztów produkcji. Nie można też zapominać o dbałości o środowisko naturalne. Aby osiągnąć wszystkie te cele, potrzebna jest wiedza o zasobności gleby, którą dzięki naszej ofercie masz w zasięgu ręki.

Pobieranie próbek i opracowanie wyników badania gleby

Próbki gleby Posiadamy pięć terenowych samochodów z zainstalowanym specjalistycznym sprzętem do pobierania próbek gleby. Dzięki nim dowiesz się jakie składniki powinieneś dostarczyć swoim uprawom i precyzyjnie ustalisz dawki nawożenia. Przygotujemy dla Ciebie dokładne mapy w formie cyfrowej i papierowej, byś mógł wygodnie wykorzystać wyniki analiz. Jeżeli zechcesz użyć wyników badań do zmiennego nawożenia, dostarczymy ci także odpowiednio przygotowane pliki potrzebne do zaprogramowania maszyn.

Narzędzia rolnictwa precyzyjnego John Deere

Dzięki narzędziom rolnictwa precyzyjnego zoptymalizujesz nie tylko dawki nawozów, ale także wszystkie inne czynniki wpływające na efektywność pracy Twoich maszyn. Prowadź dokumentację pracy i analizy agronomiczne przy wsparciu John Deere Operation Center, a dzięki JDLink kontroluj maszyny z dowolnego miejsca. Wprowadzimy Cię w świat cyfrowego rolnictwa i pokażemy, ile możesz zyskać.

Jesień to jeden z najlepszych terminów na pobieranie próbek do badań gleby, dlatego nie zwlekaj. Już dziś skontaktuj się z nami.