Copyright © 2020   
Agro-Sieć Maszyny Sp. z o.o. 
 Wszelkie prawa zastrzeżone.

KLAUZA INFORMACYJNA | POLITYKA PRYWATNOŚCI   |  STATUS DUŻEGO PRZEDSIĘBIORCY

Model : 856

Pojemność : 6m3

Max masa załadunku : 3000 kg

KVERNELAND

ROZDRABNIACZE DO BEL

856

Kverneland 856

Kverneland 856 to maszyna o dużej pojemności załadowczej 6m3 przystosowana do załadunku największych bel kwadratowych lub 3 okrągłych o średnicy 1,50m. Mocne napędy i dwu biegowa przekładna pozwalają ścielić i podawać kiszonkę na skarmianie a przenośnik listwowo-łańcuchowy znakomicie radzi sobie z dużą ilością materiału.

Zainteresowany?
Wyślij nam wiadomość
Odwiedź nas lub zadzwoń!
Imię:
Nr telefonu:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
ul. Magazynowa 2
86-200 Chełmno
+48 664 144 575
chelmno@agro-siec.pl

KATALOG PRODUKTU

Ciągane rozdrabniacze Kverneland 850 posiadają unikalny układ bębna rozdrabniającego. Standardowo w modelach 853 i 856, noże są zamontowane na profilowanym pierścieniu w taki sposób, że przechodzą raz po jednej raz po drugiej stronie grzebienia. Zapewnia to rozdrabnianie i wprowadzane materiału do komory koła zamachowego równomiernie, co zmniejsza ryzyko zapchania maszyny, a tym samym zapewnia płynny wyrzut utrzymując komorę koła zamachowego wolną od nadmiernej ilości materiału. Bęben jest w standardzie wyposażony w 14 noży oraz otwory umożliwiające przykręcenie 28 kolejnych ostrzy. Jeżeli pojawi się taka konieczność - wystarczy je przykręcić co zajmuje zaledwie kilka minut. Patent firmy Kverneland - noże przechodzą naprzemiennie, raz po jednej raz po drugiej stronie grzebienia zapewniając optymalną długość ściółki.

Modele Kverneland 853 i 856 mogą zostać wyposażone w wysyp obrotowy zaprojektowany zarówno do ścielenia jak i zadawania pasz. Wysyp umieszczony jest całkowicie z prawej strony gdzie siła wydmuchu jest największa. Zapewnia to swobodne rozrzucanie masy bez obawy o zapchanie maszyny. Wysyp obrotowy pozwala operatorowy ścielić słomą nawet w najtrudniej dostępnych miejscach.