Sieczkarnie

John Deere 8500

Niskie koszty eksploatacji i doskonała jakość cięcia, jakie oferuje samojezdna sieczkarnia polowa John Deere 8500, wspierają osiąganie wysokich zysków z produkcji rolniczej.

  • Moc : 585 KM
  • Liczba cylindrów : 6-cyl.
  • Pojemność skokowa : 13,5 l
Zapytaj o cenę
john deere 8500

Więcej o 8500

John Deere 8500

Produkcja doskonałej kiszonki z zachowaniem wysokiej wydajności to cele, które z powodzeniem zrealizujesz dzięki samojezdnej sieczkarni polowej John Deere 8500. Niskie koszty eksploatacji i doskonała jakość cięcia, jakie oferuje ta maszyna, wspierają osiąganie wysokich zysków z produkcji rolniczej.

  • Moc maksymalna: 430 kW / 585 KM (PowerTech 13,5 l)
  • Szerokość/średnica obudowy bębna tnącego: 680 mm / 670 mm
  • Długość cięcia z 40 nożami: 7–26 mm w odstępach 1 mm
  • Długość cięcia z 64 nożami: 3–15 mm w odstępach 1 mm
  • Zgniatacz ziarna: Premium KP™, XStream KP™
Sieczkarnia polowa John Deere 8500 – funkcjonalność

Właściwe i regularne kontrolowanie i konserwowanie kluczowych układów sieczkarni polowej eliminują ryzyko nieplanowanych przestojów. Dlatego projektanci sieczkarni polowej John Deere 8500 zadbali o wygodny dostęp do newralgicznych części maszyny. Dzięki temu wszystkie czynności obsługowe można wykonywać szybko i skutecznie. Przekłada się to na zwiększenie produktywności w czasie zboru.

Wydajna praca sieczkarni polowej John Deere 8500

W celu zapewnienia niezakłóconej pracy sieczkarni polowej John Deere 8500 podzespoły przepływu masy zostały tak rozlokowane, aby zminimalizować ryzyko powstawania zatorów nawet podczas pracy w trudnych warunkach.

Komfortowa sieczkarnia polowa John Deere 8500

Inżynierowie projektujący samojezdną sieczkarnię polową John Deere 8500 nie zapomnieli także o stworzeniu doskonałych warunków pracy operatora. Dlatego w cichej i przestronnej kabinie znalazły się liczne schowki, w tym jeden chłodzony, a całe wnętrze zostało stworzone zgodnie z regułami ergonomii. Duże przeszklenia zapewniają doskonała widoczność, a klimatyzacja i amortyzowany fotel wspomagają ograniczanie zmęczenia wielogodzinną pracą. Wszystko to pozwala pracować wydajnie i bezpiecznie. Duża powierzchnia przeszkleń i przestronna kabina zapewniają operatorowi doskonałą widoczność i niezrównane warunki pracy. Izolacja akustyczna i amortyzowany fotel chronią go przed niekorzystnym wpływem hałasu i drgań. Zwieńczeniem starań o wysoki standard miejsca pracy jest klimatyzacja i chłodzony schowek. Dzięki takim parametrom i wyposażeniu praca jest mniej mecząca, a przez to bardziej produktywna i bezpieczna.

Szeroki wybór

Zobacz inne sieczkarnie John Deere i maszyny z naszej oferty