Kombajny

John Deere X9 1000

Jest to maszyna o niesłychanej wydajności w każdych warunkach. Mocny silnik i zmniejszone zapotrzebowanie na moc poszczególnych układów kombajnu pozwalają na efektywną i oszczędną pracę.

  • Ogromna wydajność ponad 100 t/h z przyrządem żniwnym o bardzo szerokim cięciu 13,70 m
  • Szerokość kanału przepływu masy 1720 mm i efektywna powierzchnia omłotu 4 m2
  • Efektywna powierzchnia separacji rotora: 22,50 m2
  • Całkowita powierzchnia kosza sitowego: 7,00 m2
  • Silnik 13,6 l, moc maksymalna: 470 kW/639 KM
Zapytaj o cenę
john deere x9 1000

Więcej o X9 1000

Wydajność kombajnu John Deere X9 1000

Niesamowita wydajność tej maszyny wyrażona w liczbach to efekt doskonałego zgrania precyzyjnie zaprojektowanych układów kombajnu. Szeroki, przegubowy przyrząd żniwny doskonale dopasowuje się do nierówności terenu. Obie jego sekcje działają niezależnie, a taśmy transportujące nie pozwalają na staczanie się ziaren. Podwójny rotor płynnie przejmuje zebraną masę i wielokrotnie ją obraca co daje powierzchnię omłotu aż 4 m2 i zapewnia doskonałą jakość ziarna. Kosz sitowy o bardzo dużej powierzchni efektywnie oczyszcza plon przy minimalnych stratach nawet przy wysokowydajnych uprawach. Dzięki układowi wyłapywania niedomłotów nic się nie marnuje i maksymalna ilość ziarna trafia do zbiornika o pojemności 14800 l, z którego popłynie na przyczepę z prędkością 162 l/s.

John Deere X9 1000 – komfort

Największa i najcichsza kabina w kombajnach John Deere X9 1000 zapewnia doskonałą widoczność w czasie koszenia i rozładunku. Jej wnętrze jest doskonale chronione przed kurzem dzięki elektrycznemu systemowi domykania drzwi. Do dyspozycji operatora jest pojemna lodówka i nowoczesny system audio współpracujący bezprzewodowo ze smartfonem. Aby wielogodzinna praca nie była tak męcząca, w ofercie znalazł się luksusowy fotel ActiveSeat™ II. Jego układ amortyzacji tłumi do 90% ruchów pionowych, a funkcja wentylacji i masażu uprzyjemni nawet najdłuższy dzień. Nowoczesne układy sterowania pozwalają na intuicyjną obsługę.

Szeroki wybór

Zobacz inne kombajny John Deere i maszyny z naszej oferty