Kombajny John Deere – seria X9

Szeroki wybór

Kombajny John Deere – seria X9

Poniżej jednego procenta strat ziarna i wydajność 100 ton na godzinę robi wrażenie. Jest to zasługą idealnej kompozycji i innowacyjnej konstrukcji wszystkich układów kombajnów serii X9.

Skontaktuj się z doradcą 664 144 575 📞
 

Silnik i układ przeniesienia mocy w kombajnach John Deere X9

John Deere produkuje mocne i oszczędne silniki do kombajnów. Aby optymalnie wykorzystać ich możliwości, stosuje innowacyjną koncepcję przeniesienia napędu i mocy HarvestMotion. Dzięki odpowiedniemu zaprojektowaniu kanału przepływu masy, zbiór można prowadzić w niższych zakresach obrotów silnika, co przekłada się na zmniejszenie zapotrzebowania na moc i ogranicza spalanie.

Wydajność kombajnów John Deere X9

Maszyny z serii X9 mają wydajność przekraczającą nawet 100 ton na godzinę. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu niezwykle wydajnych układów dla każdego z etapów zbioru. Pierwszym takim układem jest bardzo szeroki przyrząd żniwny. Jego przegubowa konstrukcja pozwala dokładnie dopasować się do pochyłości na polu, by wyłapać całe ziarno i redukować koszty zbioru. Bardzo szerokie taśmy transportujące z przetłoczeniami o opatentowanym kształcie zapobiegają staczaniu się drobnych ziaren.

Bardzo duży przenośnik pochyły na pewno nie jest wąskim gardłem tej konstrukcji. Z łatwością radzi sobie z osiemnastorzędowymi przystawkami do kukurydzy i ponad 15 – metrowymi zespołami do zbioru zbóż.

Podwójny rotor o efektywnej powierzchni omłotu 4 m² zapewnia doskonałą jakość ziarna i doskonałą wydajność, niezależnie od rodzaju zbieranej uprawy.

Kosz sitowy o dużej powierzchni to najbardziej efektywny sposób oczyszczania plonów. Kombajny John Deere serii X9 zostały wyposażone w kosz sitowy o powierzchni 7 m², który doskonale radzi sobie z czyszczeniem masy nawet przy wydajności 100 t/godzinę. Pozwala to uzyskać doskonałą jakość ziarna przy minimalnych stratach.

Aby nie było konieczności przerywania pracy kombajnu, modele serii X9 wyposażone są w duży zbiornik paliwa pozwalający na 14 godzin pracy. Także zbiornik ziarna ma niebagatelną pojemność 16200 l, a jego rozładunek z prędkością 186 l/s pozwala skupić się na zbiorach.

Komfortowe kombajny John Deere serii X9

Niesłychanie przestronna kabina jest doskonale wygłuszona, więc bez przeszkód można w trakcie pracy słuchać muzyki lub prowadzić rozmowy dzięki zestawowi informacyjno – rozrywkowemu. Specjalny system domykający drzwi gwarantuje szczelność i chroni wnętrze przed kurzem. Dzięki dużym przeszkleniom operator ma doskonałą widoczność, a luksusowy fotel ActiveSeat™ II uprzyjemni długi dzień pracy dzięki funkcji masażu, wentylacji i doskonałemu systemowi amortyzacji.

Kombajny John Deere serii X9 – niezawodność i opieka posprzedażowa

Niezawodność maszyny użytkowanej tak intensywnie w stosunkowo krótkim czasie jest kluczowa. Dlatego John Deere przykłada do tego największą wagę na każdym etapie projektowania i produkcji. Unikalne pakiety obsługi po sprzedażowej i monitorowanie stanu maszyny pomagają uniknąć przestojów w czasie żniw. Jeśli pomimo tych starań kombajn ulegnie awarii, oferujemy pełną obsługę serwisową oraz kombajn zastępczy.

Zainteresowany?

Jesteś zainteresowany? Wypełnij poniższy formularz, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą i odpowie na pytania.

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.