kombajny john deere

Szeroki wybór

Kombajny John Deere

Kombajny John Deere maksymalna wydajność nawet w najtrudniejszych warunkach. Kombajny John Deere zostały zaprojektowane w taki sposób, aby sprostać każdemu wyzwaniu.
Skorzystaj z pakietu korzyści 2024 na kombajny John Deere.

Doskonała skuteczność, straty zredukowane do absolutnego minimum, a przede wszystkim moc i wszechstronność – to cechy, które sprawiają, że każdy kombajn John Deere to narzędzie, na którym można polegać. Niezależnie od tego, jak duże jest Twoje gospodarstwo, w ofercie amerykańskiej marki znajdziesz kombajn idealnie dopasowany do Twoich potrzeb.

Wielofunkcyjny kombajn zbożowy John Deere: nowoczesne rozwiązania dla wydajnych zbiorów

Kombajny zbożowe John Deere z serii T zachwycają efektywnością pomimo kompaktowych rozmiarów, umożliwiając zbiór nawet 50 ton materiału na godzinę. To idealny wybór dla użytkowników operujących na mniejszych areałach – ale też tych, którzy niezależnie od wielkości gospodarstwa nie zamierzają godzić się na żadne kompromisy.

Seria S od John Deere – kombajn uniwersalny i praktyczny – to ulubiony wybór rolników na całym świecie… i nie tylko za sprawą wydajności sięgającej 75 ton na godzinę. Zaletą maszyn amerykańskiej marki jest przetestowana pod każdym względem konstrukcja – wytrzymała i odporna, co przekłada się na bezproblemową pracę i doskonałą żywotność kombajnów.

A jeśli powyższe rozwiązania to wciąż za mało, pozostaje seria X. Kombajny z tej serii to niezwykle potężne maszyny gotowe podołać każdemu zadaniu. Niestraszne im żadne areały – bo oprócz ogromnego zapasu mocy odznaczają się także znakomitą wydajnością. Na wielkich ranczach w południowych stanach Ameryki czy w gospodarstwach Polski – kombajn zbożowy John Deere Serii X ma wszystko, czego potrzeba, by stać się prawdziwą legendą!

Kombajn John Deere z adaptacyjnym headerem – doskonała precyzja i wydajność w zbiorach

Adaptacyjne headery, w jakie wyposażone są kombajny John Deere, to zupełnie nowa jakość podczas żniw. Wypracowane na podstawie wieloletnich lat doświadczeń rozwiązania wykorzystują nowoczesne technologie. Łączą w sobie najlepsze cechy starannie przetestowanych konstrukcji, ukazując je w jeszcze lepszym wydaniu – a wszystko to po to, aby użytkownik mógł skupić się na tym, co najważniejsze, wiedząc, że w każdej chwili może polegać na swoich maszynach.

Zespoły żniwne RDF zapewniają precyzyjne cięcie przy wysokich prędkościach – a elastyczna listwa tnąca oznacza jeszcze lepszą regulację kontaktu z podłożem. Headery HD to gwarancja perfekcyjnego podawania upraw i idealnie równego ścierniska – zarówno na regularnym, jak i nieregularnym podłożu. Osprzęt z serii 700D łączy szybkość i precyzję – a podwójne ostrza i specjalnie zaprojektowany zestaw żniwny to zupełnie nowy poziom doświadczeń. Uprawy wrażliwe, zbiór dwuetapowy? W takim przypadku idealnym wyborem będzie model BP15.

W ofercie John Deere znajdziesz headery przystosowane do każdego rodzaju upraw – zarówno zespoły żniwne przeznaczone do zbioru drobnych ziaren, jak też

zaawansowane rozwiązania do upraw specjalistycznych czy pokosu. Dobierz odpowiedni osprzęt i ciesz się tym, co najlepsze. Zwiększ wydajność, ogranicz straty. To inwestycja, która zwróci się szybciej niż myślisz!

Kombajny John Deere – doskonałe połączenie innowacji i niezawodności

Nawet najbardziej innowacyjne i zaawansowane rozwiązania nie miałyby sensu, gdyby nie przekładały się nie tylko na wydajność, ale też wygodę pracy. Dlatego w sercu marki John Deere zawsze są jej klienci. To właśnie z myślą o użytkownikach powstają nowoczesne kombajny – zaprojektowane tak, aby ich obsługa była intuicyjna i przyjemna. Składa się na to wygodna kabina z panoramicznym widokiem, pozwalająca w każdej chwili kontrolować to, co dzieje się wokół maszyny.

Producent zadbał o maksymalny komfort, tak aby nawet długa i intensywna praca nie była dla operatora męcząca. Stąd doskonałe wyciszenie wnętrza, a także szereg rozwiązań zwiększających wygodę. Gdyby nie pole wokół, można by pomyśleć, że jest się w luksusowej limuzynie, a nie w maszynie rolniczej! Dopracowane do perfekcji fotele, amortyzacja i tłumienie drgań, a także akcesoria uprzyjemniające czas – aż nie chce się wysiadać!

Nowoczesny system sterowania wyposażony w ekrany dotykowe to jeszcze łatwiejszy dostęp do wszystkich funkcji kombajnu i pełen nadzór nad bieżącymi parametrami. Rolnictwo precyzyjne nigdy nie było bardziej dostępne. Przejmij pełnię kontroli nad swoim gospodarstwem i miej pewność, że nic, co istotne, już nigdy nie umknie Twojej uwadze. Zamów swój nowy kombajn John Deere już dziś.

Agro-Sieć Maszyny to ogólnopolski, doświadczony dystrybutor marki John Deere. Kombajn, ciągnik, a może prasa? W naszej ofercie znajdziesz nowe maszyny John Deere oraz innych renomowanych producentów. Zawsze profesjonalnie – z pełnym wsparciem, serwisem oraz pomocą wykwalifikowanych doradców na każdym etapie.