Ładowarki

Kramer KL18.5

Bezpieczne pod każdym względem – ładowarki kołowe i ładowarki kołowe z wysięgnikiem teleskopowym marki Kramer. Wszystkie ładowarki Kramer posiadają 4 koła skrętne i jednoczęściową sztywną ramę – te dwa rozwiązania zapewniają maszynie optymalną widoczność, stabilność na nierównym terenie i stały udźwig niezależny od skrętu kół.

  • Model : KL18.5
  • Maksymalny ciężar wywracający : 1800 kg
  • Obciążenie użyteczne : 1200 kg
Zapytaj o cenę

Więcej o KL18.5

Stworzone do rutynowych prac. Wyposażone do zadań specjalnych

Optymalna konstrukcja ładowarki kołowej zapewnia operatorowi doskonałą widoczność na osprzęt i ramkę narzędzi. Szybka wymiana osprzętu jest możliwa dzięki systemowi hydraulicznego ryglowania.

Funkcja stałego wydatku w 3-ciej sekcji układu hydraulicznego, zapewnia bezproblemowy napęd wszystkim specjalistycznym narzędziom.

System hydraulicznego ryglowania narzędzi Kramer

Aby zaczepić osprzęt wystarczy podjechać odpowiednio blisko niego, unieść z podłoża i zaryglować. Cały proces kontrolowany jest za pomocą joysticka. Wysięgnik z prowadzeniem równoległym jak i sam ładunek są zawsze pod pełną kontrolą. Duże kąty obrotu narzędzi zapewniają transport materiału bez ryzyka rozsypania, opróżnianie łyżki jest łatwe, a wewnątrz niej nie pozostają resztki materiału.

Wzór uniwersalności. Odpowiednia do wszystkich zadań

Hydraulika robocza pozwala na delikatną, bez wysiłkową pracę w cichej kabinie. Ponadto, 3-cia sekcja hydrauliczna znajdująca się w wyposażeniu standardowym z funkcją stałego wydatku oleju zapewnia wydajne i komfortowe zasilanie dla maszyn z napędem hydraulicznym.
Odpowiednie wymiary siłowników, wysoki wydatek oleju i regulacja przepływu umożliwia szybkie przeprowadzenie prac. Dodatkowo opcjonalny układ powerflow umożliwia uzyskanie bardzo dużych wydajności.

Obciążniki Smart Ballast ważą łącznie 100 kg. Każdy z ośmiu obciążników waży przenośne 12,5 kg

KL18.5 zachwyca specjalnym wyrafinowaniem: dodatkowe obciążniki, zwane „Smart Ballast” w Kramer, które można łatwo i dyskretnie przymocować z tyłu maszyny, umożliwiają regulację ciężaru, a tym samym obciążenia wywracającego. Transport ciężarówki na przyczepie 3,5 tony jest łatwy dzięki zdjęciu obciążników.

Łatwy transport przyczepy dzięki niskiej masie: Ponieważ transport na przyczepie 3,5 tony jest możliwy bez Smart Ballast.

Inteligentny balast zwiększa obciążenie wywracające, zapewniając jeszcze większą wydajność w gospodarstwie.