Copyright © 2020   
Agro-Sieć Maszyny Sp. z o.o. 
 Wszelkie prawa zastrzeżone.

KLAUZA INFORMACYJNA | POLITYKA PRYWATNOŚCI   |  STATUS DUŻEGO PRZEDSIĘBIORCY

Model : 80110 C

Szerokość robocza : 11 m

Liczba dysków : 8/7

KVERNELAND

80110 C- 85140 C

KVERNELAND 
80110 C- 85140 C

Przetrząsacze Kverneland 80110 C i 85140 C są bardzo proste w obsłudze. Wszystkie operacje uruchamiane są hydraulicznie z kabiny ciągnika. Przetrząsacze wyposażone są w hydrauliczne przestawiania do pracy przy granicy pola, aby zapobiec wyrzucaniu kiszonki do rowu lub poza miedzę. Mimo swoich dużych wymiarów oba przetrząsacze są bardzo proste w obsłudze. W standardzie są one, bowiem dostarczane ze specjalną ramą transportową, co pozwala na pracę z użyciem ciągnika o małej mocy.

Przekładnie karuzel w przetrząsaczach Kverneland ProLine nie stanowią elementu konstrukcyjnego ramy zapewniając długowieczną oraz niezawodną pracę. Ochrona na wypadek przeciążenia: Przeciążenia powstające podczas pracy nie są przenoszone przez obudowy przekładni zapobiegając jej uszkodzeniu. Kąpiel olejowa: Zamknięta konstrukcja w kąpieli olejowej zapewnia dłuższą trwałość niż element, który wymaga codziennego smarowania. Mniej prac konserwacyjnych: System niewymagający codziennej konserwacji. Ochrona środowiska: Brak codziennego smarowania oznacza brak przedostawania się smaru do zielonki i otoczenia. Bez korozji: Brud oraz woda nie dostają się do środka, nawet kiedy maszyna jest myta myjką ciśnieniową.

Rama w przetrząsaczach Kverneland posiada wyjątkowo solidną budowę. Konstrukcja opiera się na dwóch U-kształtownikach złączonych ze sobą a następnie starannie zespawanych. Końce elementów ram są szczelnie zamknięte zapewniając maksymalną wytrzymałość. Wszystkie przetrząsacze posiadają dużej średnicy smarowane punkty obrotu, zapewniające maszynie wyjątkowo wytrzymałą i niezawodną konstrukcję. Talerz karuzeli, do którego przymocowane są ramiona posiada 500 mm średnicę zapewniając stabilne podparcie ramion. Wykonane z płaskowników oraz mocno przykręcone ramiona przetrząsacza tworzą wytrzymałą budowę odporną na przeciążenia powstające podczas pracy w trudnych warunkach.

Zainteresowany?
Wyślij nam wiadomość
Odwiedź nas lub zadzwoń!
Imię:
Nr telefonu:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
ul. Magazynowa 2
86-200 Chełmno
+48 664 144 575
chelmno@agro-siec.pl

Zielonka o wysokiej jakości wymaga optymalnego przesuszenia oraz jak najmniejszej ilości zanieczyszczeń, taką możliwość daje nam regulowany kąt pochylenia w przetrząsaczach Kverneland. Dobranie optymalnego kąta przetrząsania pozwala na dokładne odwrócenie przesychającej masy oraz odpowiednie przyspieszenie procesu zbioru. Skoszony pokos podnoszony jest za pomocą palców i rozrzucany na całej szerokości roboczej. Rozwiązanie takie minimalizuje również ilość zanieczyszczeń, która dostaje się do zielonki.

 

Przestawienie maszyny do przetrząsania wzdłuż granicy pola jest cechą, którą posiada każdy przetrząsacz Kverneland i odbywa się mechanicznie nie wysiadając z kabiny operatora. Wystarczy zaledwie kilka sekund, aby przestawić przetrząsacz do pracy wzdłuż linii brzegowej. W przetrząsaczach 8090 C, 80110 C i 95140 C regulacja ta odbywa się za pomocą hydrauliki, w modelach 8055, 8068, 8076 i 8090 mechanicznie (hydrauliczna regulacja dostępna jest jako opcja). W modelach 80110 C C i 95140 C odchylane są tylko dwie zewnętrzne karuzele.