Copyright © 2020   
Agro-Sieć Maszyny Sp. z o.o. 
 Wszelkie prawa zastrzeżone.

KLAUZA INFORMACYJNA | POLITYKA PRYWATNOŚCI   |  STATUS DUŻEGO PRZEDSIĘBIORCY

Model : 8460

Szerokość robocza : 6,05 m

Liczba rotorów : 6/5

KVERNELAND

8460-8480

KVERNELAND  8460-8480

Kverneland 8460 i 8480 to maszyny z 6 i 8 karuzelami oraz szerokością roboczą 6,05 i 8,05 m. Obydwa modele charakteryzują się dużym pakietem opcji dostępnych w wyposażeniu standardowym tj. tłumiki drgań, solidna rama centralna w kształcie litery V oraz rama do przestawiania do pracy wzdłuż linii brzegowej pola z kabiny ciągnika. Karuzele o małej średnicy są zaprojektowane z myślą o zwiększeniu wydajności przy produkcji siana. Kompaktowe karuzele, w połączeniu z dużym pokrywaniem się, zapewniają dokładne podnoszenie masy jak również równomierne rozłożenie na całej szerokości roboczej.

Rama w przetrząsaczach Kverneland posiada wyjątkowo solidną budowę. Konstrukcja opiera się na dwóch U-kształtownikach złączonych ze sobą a następnie starannie zespawanych. Końce elementów ram są szczelnie zamknięte zapewniając maksymalną wytrzymałość.

Wszystkie przetrząsacze posiadają dużej średnicy smarowane punkty obrotu, zapewniające maszynie wyjątkowo wytrzymałą i niezawodną konstrukcję.

Talerz karuzeli, do którego przymocowane są ramiona posiada 500 mm średnicę zapewniając stabilne podparcie ramion.

Wykonane z płaskowników oraz mocno przykręcone ramiona przetrząsacza tworzą wytrzymałą budowę odporną na przeciążenia powstające podczas pracy w trudnych warunkach.

Zainteresowany?
Wyślij nam wiadomość
Odwiedź nas lub zadzwoń!
Imię:
Nr telefonu:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
ul. Magazynowa 2
86-200 Chełmno
+48 664 144 575
chelmno@agro-siec.pl

Pomimo aż 8,05 m szerokości roboczej przetrząsacz Kverneland 8480 składa się do transportu do szerokości poniżej 3,0 m.

Dwie zewnętrzne karuzele są wyposażone w sprzęgło palcowe HexaLink, prosty i skuteczny system napędowy, który pozwala złożyć ramę maszyny pod kątem 180° do transportu. Pozostałe karuzele napędzane są poprzez przeguby szerokokątne, zapewniając przekazanie mocy bez strat.

Zielonka o wysokiej jakości wymaga optymalnego przesuszenia oraz jak najmniejszej ilości zanieczyszczeń, taką możliwość daje nam regulowany kąt pochylenia w przetrząsaczach Kverneland. Dobranie optymalnego kąta przetrząsania pozwala na dokładne odwrócenie przesychającej masy oraz odpowiednie przyspieszenie procesu zbioru.

Skoszony pokos podnoszony jest za pomocą palców i rozrzucany na całej szerokości roboczej.

Rozwiązanie takie minimalizuje również ilość zanieczyszczeń, która dostaje się do zielonki.