Agro-Sieć Maszyny na Polagra Premiery 2023

Agro-sieć Maszyny Polagra 2023

Spotkaj się z nami w Poznaniu – Agro-Sieć Maszyny na Polagra Premiery 2023

W dniach 13-15 stycznia 2023 w Poznaniu odbędą się Międzynarodowe Targi Rolnicze Polagra Premiery. Agro-Sieć Maszyny pojawi się na nich w dwóch odsłonach – na stoiskach nr 12 i nr 2 w pawilonie 5. Do obu serdecznie zapraszamy!

  • Na stoisku nr 12 (pawilon 5) prezentować będziemy maszyny z gamy John Deere. To znakomita okazja do tego, aby porozmawiać z naszymi specjalistami, wymienić się doświadczeniami, a także zapoznać się z dedykowaną ofertą. Zainteresowani ciągnikami, kombajnami oraz innym sprzętem rolniczym z pewnością zostaną usatysfakcjonowani.
  • Stoisko nr 2 (pawilon 5) poświęcone zostanie proponowanemu przez nas profesjonalnemu badaniu gleby. Opowiemy o tym, jak przebiega badanie próbek glebowych, oraz o tym, co na podstawie wyników badania można wywnioskować i jakie działania podjąć. Warto wykorzystać tę szansę, by poznać technologie, które już dziś całkowicie zmieniają rolnictwo.

Agro-Sieć Maszyny będzie czekać na wszystkich zainteresowanych, prezentując ofertę i odpowiadając na wszelkie pytania. Do zobaczenia już wkrótce!

Polagra Premiery 2023 to impreza, która odbędzie się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w pawilonach 5, 5A i 6. To ważne wydarzenie dla całej branży rolniczej jest okazją do zapoznania się z nowościami rynkowymi, ale też wzięcia udziału w dyskusjach i poszerzeniu wiedzy podczas wykładów.

Targi zwiedzać można w godzinach od 9 do 16. Bilety dostępne są na stronie ToBilet.pl.