Eventy kombajnowe w Agro-Sieć Maszyny

Eventy kombajnowy Agro-Sieć Maszyny

Napisane przez:

Cykl spotkań ze specjalistami Agro-Sieć Maszyny

Od 28 lutego 2023 roku w naszych oddziałach organizujemy spotkania dla klientów, podczas których dowiedzieć się można więcej nie tylko o kombajnach, ale także o rolnictwie precyzyjnym, wykorzystaniu nauki i technologii w pracy w gospodarstwie i innych trendach. To świetna okazja do tego, by dokładniej zapoznać się z maszynami – m.in. kombajnami John Deere i opryskiwaczami – i dowiedzieć się więcej na temat możliwości ich finansowania.

Podczas spotkań organizowanych w oddziałach Agro-Sieci w Budzyniu, Chełmnie, Starym Polu, Stargardzie, Drobinie i Biesiekierzu najlepsi specjaliści z naszej firmy opowiadali o tym, co ważne, co nowe i co niezwykle ciekawe.

Paweł Kamiński skupiał się na przedstawieniu najistotniejszych zalet kombajnów John Deere z serii T. Jest to przede wszystkim większa wydajność i płynna praca oraz innowacyjna konstrukcja, która przekłada się na lepszą jakość ziarna i słomy. Nowoczesne kombajny amerykańskiej marki to także większy niż kiedykolwiek wcześniej komfort użytkownika.

W swojej części Przemysław Pokrzywka i Dawid Jażdżewski opowiadali o rolnictwie przyszłości – koncentrując się zarówno na rolnictwie precyzyjnym, jak też próbkach glebowych. Badania gleby to nowoczesna usługa, którą zamówić można w Agro-Sieci Maszyny. W jej ramach pobrana z pola próbka trafia do specjalistycznego laboratorium, a następnie poddawana jest analizie. Powstaje w ten sposób mapa zasobności gleby, za pomocą której można np. optymalizować nawożenie.

Podczas wydarzeń Dawid Misztela mówił o opryskiwaczach John Deere, wskazując szerokie możliwości ich zastosowania. To grupa różnorodnych urządzeń, wśród których każdy zainteresowany znajdzie model idealnie odpowiadający jego potrzebom. Na spotkaniach nie zabrakło także sesji poświęconych finansowaniu maszyn rolniczych. Anna Felska wraz z Anną Jagielską przedstawiały nowoczesne i najbardziej korzystne sposoby na uzyskanie finansowania sprzętu John Deere, szczegółowo odpowiadając na pytania zainteresowanych osób.

Dziękujemy wszystkim za tak liczne przybycie i zainteresowanie. Za wszystkie pytania i sugestię oraz wspaniałą szansę na wymianę doświadczeń. Do zobaczenia niebawem!