XII Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników – Agro-Sieć Maszyny wspiera młode talenty!

Agro-Sieć Maszyny na Mistrzostwach Mechaników

Napisane przez:

John Deere partnerem XII Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników

Finał XII Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników w kategorii “Młody Mechanik Maszyn Rolniczych” odbył się 31 marca br. podczas prestiżowego Poznań Motor Show. Najlepsi młodzi mechanicy będą mieć okazję odbyć staż pod okiem ekspertów w sieci Dealerskiej John Deere.

Zawód mechanika maszyn rolniczych jest coraz bardziej wymagający, dlatego John Deere chce edukować najlepszych, aby zapewnić swoim klientom doskonałą obsługę.

W połowie marca ponad 10 000 uczniów szkół średnich wzięło udział w półfinałach XII Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników. Teraz w wielkim finale szczęśliwcy zmierzyli się z nowymi zadaniami podczas Poznań Motor Show – największych targów motoryzacyjnych w Polsce. Zmagania były śledzone nie tylko przez organizatorów i partnerów John Deere, ale również przez gwiazdy polskiej motoryzacji – Kajetana Kajetanowicza i Roberta Kubicę.

Finał tego wydarzenia to wisienka na torcie. W ramach akcji „Zielona Karta”, przygotowane zostały specjalistyczne filmy szkoleniowe i materiały edukacyjne, które były dostępne przez cały rok na platformie Akademii Młodego Mechanika – stworzonej przez firmę John Deere.

Trzymaliśmy kciuki i kibicowaliśmy uczestnikom. Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników tak jak zawsze były pełne emocji i zaangażowania. Gratulujemy wygranym i do zobaczenia!