Copyright © 2020   
Agro-Sieć Maszyny Sp. z o.o. 
 Wszelkie prawa zastrzeżone.

KLAUZA INFORMACYJNA | POLITYKA PRYWATNOŚCI   |  STATUS DUŻEGO PRZEDSIĘBIORCY

Wewnątrz skrzyni, na każdej z obu bocznych ścian, znajdują się dwie szyny. Są one bardzo wytrzymałe i umożliwiają nie tylko przyczepienie zwierząt (na wysokości 75 i 115 cm), ale mogą również utrzymać wewnętrzne barierki czy drzwi rozdzielające (dostępne w opcji).Na zewnątrz skrzyni możliwe jest zastosowanie różnych systemów barierek bocznych. Mogą to być barierki na zawiasach mierzące 3,10 m lub barierki na szynach z pojedynczym punktem mocowania, o długości 4 m lub 4,50 m zależnie od modelu.

Długość : 5000-6000

Oś : pojedyncza

Gama : przyczepy do bydła

JOSKIN

PRZYCZEPY DO BYDŁA

BETIMAX R

SPECYFIKACJA PRODUKTU

PRZYCZEPA BETIMAX R

Model Betimax «R» powstał na takiej samej bazie jak wersja RDS i jest dostępny z pojedynczą osią i skrzynią o długości 5 m (7-8 zwierząt) lub 6 m (8-10 zwierząt). W odróżnieniu od przyczepy RDS, wyposażonej w system opuszczania podwozia, model Betimax R ma rampę załadowczą.  Wyróżnia go również dyszel stały niepodwieszany, lakier 2K oraz podłoga z blachy karbowanej HLE (min. 4 mm). 

Pojazd powstaje w nowoczesnym cyklu produkcji. Złożona na wzorniku skrzynia jest spawana w pełni zautomatyzowanym robotem. Taki proces gwarantuje doskonałą jakość wykończenia.

W standardzie przyczepa Betimax R ma przygotowanie do wielu akcesoriów, dzięki czemu łatwo ją doposażyć.  W opcji dostępne jest bogate wyposażenie (barierki, plandeka, koło zapasowe itd.) umożliwiające dostosowanie jej do potrzeb użytkownika. 

Zainteresowany?
Wyślij nam wiadomość
Odwiedź nas lub zadzwoń!
Imię:
Nr telefonu:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
ul. Magazynowa 2
86-200 Chełmno
+48 664 144 575
chelmno@agro-siec.pl