Copyright © 2020   
Agro-Sieć Maszyny Sp. z o.o. 
 Wszelkie prawa zastrzeżone.

KLAUZA INFORMACYJNA | POLITYKA PRYWATNOŚCI   |  STATUS DUŻEGO PRZEDSIĘBIORCY

 Sortownik GAWRON MINI M647/1

Średnica otworów sit (mm)     30 - 40 - 50

 

Sortownik przeznaczony jest do sortowania ziemniaków i cebuli bezpośrednio zebranych z pól w okresie jesiennym oraz na wiosnę z kopców na 3 frakcje wymiarowe. Ponadto sortownik umożliwia ręczne wybieranie ziemniaków uszkodzonych i zanieczyszczeń znajdujących się na górnym sicie podczas ich przemieszczania się do zaczepionych worków. GAWRON MINI produkowany jest w wersji z silnikiem trójfazowym o mocy 1,1 kW.

 Sortownik STRZELEC M637

Średnica otworów sit (mm)     20 - 40 - 60

Sortownik STRZELEC przeznaczony jest do sortowania ziemniaków na trzy frakcje. Proces sortowania odbywa się za pomocą trzech sit zabezpieczonych tworzywem sztucznym ograniczającym uszkodzenia mechaniczne. Sortownik STRZELEC to prosta i lekka konstrukcja, napędzana silnikiem elektrycznym. Zapewnia łatwy i szybki podział na ziemniaki jadalne, sadzeniaki i drobnicę. Jest wystarczający dla potrzeb każdego małego i średniego gospodarstwa, ponadto sortownik zapewnia oczyszczenie ziemniaków od drobnych zanieczyszczeń i ziemi.

Kosz przyjęciowy M918

Długość: 4,3m

Długość (m)     4,30

Szerokość (m)     3,00

Wysokość (m)     2,22

 Podajnik do warzyw

Wysokość podawania (m)reg.w zakresie 1,2 - 2,0

Wysokość podawania (m) regulowana w zakresie 1,2 - 2,0
Rodzaj przenośnika     prętowy
Szerokość przenośnika (cm)     50
Prześwit między prętami (mm)     16
Rozstaw łopatek przenośnika (cm)     30

KRUKOWIAK
MASZYNY
DO WARZYW

MASZYNY DO WARZYW

 Sortownik do warzyw i owoców M649

Szerokość przenośnika siatkowego (cm) 90

Sortownik przeznaczony jest do sortowania ziemniaków, cebuli i innych warzyw bulwiastych bezpośrednio zebranych z pól oraz w każdym innym okresie z magazynów, chłodni bądź kopców. Sortownik wyposażony może być w taśmę sortującą gumową lub metalową w zależności od materiału do sortowania i upodobań klienta. Maszyna wyposażona jest w dwa silniki 1,1 kW z mechaniczną regulacją obrotów (pierwszy napędza sito drugi podbijacze sita) oraz jeden silnik 0,55 kW który napędza boczny podajnik.

 Sadzarka do rozsady PLANTA S240

Szerokość robocza (m)     2,13 lub 2,92

Sadzarki S240/1, S240 przeznaczone są do sadzenia wszelkiego rodzaju rozsady o wysokości 6 do 20 cm w uprawach polowych oraz leśnych. Prosta konstrukcja i odpowiednie materiały zapewniają niezawodne działanie przy nieskomplikowanej obsłudze. Sadzenie rozsady przeprowadzić można w dowolnie wybranej szerokości międzyrzędzi w przedziale 50 - 115 cm. Tarcze wysadzające posiadają na obwodzie otwory (co 600 mm, 900 mm, 1200 mm), w których przykręcone są znaczniki w zależności od tego jakie chce się otrzymać odległości między wysadzanymi roślinami w rzędzie.

 Stół selekcyjny

Wysokość regulowana w zakresie 1,2 - 2,0

WYPOSAŻENIE DODATKOWE

  - Regulacja obrotów mechaniczna
  - Różny kąt ustawienia workownicy
  - Różne wymiary workownicy

 Oczyszczarka szczotkowa

Liczba szczotek 10 szt.

  - element czyszczący
– 10 szczotek obrotowych (możliwość zastosowania innej ilości szczotek)      - metoda czyszczenia
– „na sucho”      
- napęd
– silnik 3-fazowy z motoreduktorem      
- szybkość obrotu szczotek
– ok. 180 obr./min.      
- napęd szczotek przekazywany szeregowo za pomocą łańcuszków 

 Sortownik GAWRON M647

Średnica otworów sit (mm)     30 - 40 - 50

Sortownik przeznaczony jest do sortowania ziemniaków i cebuli bezpośrednio zebranych z pól w okresie jesiennym oraz na wiosnę z kopców na 3 frakcje wymiarowe. Ponadto sortownik umożliwia ręczne wybieranie ziemniaków uszkodzonych i zanieczyszczeń znajdujących się na górnym sicie podczas ich przemieszczania się do zaczepionych worków. GAWRON produkowany jest w wersji z silnikiem trójfazowym o mocy 1,1 kW.

 Formownica do redlin

Formownica 2 lub 4 rzędowa

Formownica do redlin KRUKOWIAK jest maszyną przeznaczoną do formowania redlin pod wysiew lub wysadzenie warzyw. W chwili obecnej w ofercie znajdują się formownice dwu- i czterorzędowe Formowanie polega na spulchnieniu gleby za pomocą redeł oraz jej uformowaniu przy użyciu wału napędzanego hydraulicznie lub mechanicznie (WOM). Uformowana redlina jest równomiernie ukształtowana na całej długości. Konstrukcja maszyny jest niezwykle prosta i zwarta co zapewnia bezawaryjność i wytrzymałość. Zaletą formownicy jest bardzo niskie zapotrzebowanie mocy, które w przypadku opcji dwurzędowej wynosi jedynie 30 KM.

Zainteresowany?
Wyślij nam wiadomość
Odwiedź nas lub zadzwoń!
Imię:
Nr telefonu:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
ul. Magazynowa 2
86-200 Chełmno
+48 664 144 575
chelmno@agro-siec.pl