Copyright © 2020   
Agro-Sieć Maszyny Sp. z o.o. 
 Wszelkie prawa zastrzeżone.

KLAUZA INFORMACYJNA | POLITYKA PRYWATNOŚCI   |  STATUS DUŻEGO PRZEDSIĘBIORCY

Model : Turbo 3000

Szerokość robocza : 2,85 m

Liczba zębów : 15

KVERNELAND

KULTYWATORY ŚCIERNISKOWE

TURBO

Najnowsza technologia

Mocna i wysoce wydajna maszyna - to zyskujesz wybierając Turbo. Maszyna może pracować z dużymi prędkościami roboczymi zachowując stabilną głębokość pracy. Kverneland oferuje kultywator Turbo, który może być wykorzystywany przez cały rok, w różnych warunkach i dla różnych zastosowań.

 

3 kroki do perfekcyjnego przygotowania gleby:

Spulchnienie Kverneland Turbo oferuje 4 rzędy zębów w przypadku maszyn zawieszanych, i nawet 5 rzędów zębów w maszynach ciąganych. W połączeniu z 19 cm rozstawem zębów zapewnia to dobre wymieszanie i kruszenie gleby bez blokowania. Turbo może być wyposażony w 2 rodzaje zębów (Sprężynowy i ząb typu C), dodatkowo dostępna jest szeroka oferta dłut, aby w łatwy sposób przystosować maszynę do różnych warunków i zadań.

Wyrównanie Kverneland Turbo daje możliwość wyboru pomiędzy talerzami i zębami równającymi. Zarówno talerze, jak i zębami równające są zamontowane na sprężynach. Dodatkowo istnieje możliwość regulacji kąta pracy tych elementów. W połączeniu ze specjalnym wyposażeniem brzegowym w prosty sposób osiąga się perfekcyjne wyrównanie gleby.

Zagęszczenie Trzecim krokiem do perfekcyjnego przygotowanie gleby jest jej zagęszczenie. Dzięki szerokiej ofercie wałów możliwe jest sprostanie różnym warunkom i wymaganiom.

Zainteresowany?
Wyślij nam wiadomość
Odwiedź nas lub zadzwoń!
Imię:
Nr telefonu:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
ul. Magazynowa 2
86-200 Chełmno
+48 664 144 575
chelmno@agro-siec.pl

KATALOG PRODUKTU

Pozostawia wyrównaną powierzchnię Aby pozostawić wyrównaną powierzchnię przed siewem Kverneland oferuje dwa rodzaje sekcji równającej w kultywatorze Turbo. Dostępne są zęby równające, jako proste i ekonomiczne rozwiązanie, które poradzi sobie z wyrównaniem gleby i słomy w lekkich i średnich glebach. W przypadku dużej ilości resztek pożniwnych, oraz podczas pracy na cięższych i gliniastych glebach lepszym rozwiązaniem będą talerze równające. Aby uniknąć uszkodzeń w kamienistych warunkach obie wersje są zabezpieczone przeciw przeciążeniom za pomocą sprężyn. Indywidualne sprężyny zapewniają pojedyncze odchylanie się zębów lub talerzy, co zapewnia dobre wyrównanie gleby, nawet w kamienistych warunkach. Nacisk oraz kąt pracy sekcji równającej może być regulowany w celu osiągnięcia perfekcyjnego efektu wyrównania. Aby osiągnąć szerokość transportową w zawieszanych wersjach Turbo w szerokościach roboczych 3.0 i 3.5 m brzegowe talerze / zęby równające mogą być składane hydraulicznie lub mechanicznie

Zaawansowane testy Zanim Turbo zostało wprowadzone na rynek przeszło serię testów, aby upewnić się, że najwyższa jakość produktu została osiągnięta: Zaawansowane technologie wykorzystywane do rozwoju produktów tj. statyczne testy obciążenia, Metoda Elementów Skończonych (MES) i testy badające wytrzymałość na wstrząsy Finalną fazą badań są testy polowe, gdzie w różnych warunkach sprawdza się, czy wytrzymałość i funkcjonalność konstrukcji została osiągnięta Rama jest wynikiem długich badań wykonanych Metodą Elementów Skończonych (MES). Wszystko po ta, aby wytrzymałość ramy była jednakowa na całej szerokości roboczej, oraz aby była w stanie współpracować z ciągnikami o mocy do 450 KM w przypadku modeli ciąganych oraz do 175 KM w maszynach zawieszanych sztywnych. Wszystkie maszyny serii Turbo są przystosowane do współpracy z najcięższym wałem Actipack. Wszystkie możliwe scenariusze (głęboka uprawa, zawracanie na uwrociach, testy w transporcie) zostały sprawdzone, aby mieć pewność, że wytrzymałość ramy jest możliwie największa oraz, że jej konstrukcja gwarantuje sprawdzoną jakość Kverneland.