Kultywatory

Kverneland Knock-On®

Knock-On® jest opatentowanym systemem i najprostszym sposobem szybkiej wymiany elementu roboczego w kultywatorach ścierniskowych Kverneland. Istnieje również możliwość łatwego przystosowania maszyny w zależności od potrzeb do pracy płytkiej lub głębokiej poprzez wymianę samego dłuta Knock-On®.

Zapytaj o cenę
system kverneland knock-on

Więcej o Knock-On®

Kverneland zawsze używa najwyższej jakości stali, co umożliwia zastosowanie mocnego systemu blokującego. System Knock-On® bazuje na specjalnym uchwycie i elemencie roboczym, które łączą się pod wpływem nacisku po uderzeniu młotkiem. Do wymiany jednego dłuta Knock-On® potrzeba tylko kilka sekund.

System Knock-On® zawiera szeroką gamę elementów roboczych z dłutami o szerokości 80, 150, 250 i 320 mm oraz skrzydełka boczne Quantum o szerokości 345 mm w zależności od rozstawu zębów i wymaganej głębokości pracy. To przyjazne dla operatora rozwiązanie daje możliwość pracy na głębokość od 3 do 35 cm w bardzo ekonomiczny sposób.

Szeroki wybór deflektorów i osłon zęba pozwala na elastyczne dopasowanie do zmieniających się warunków glebowych i pogodowych w celu uzyskania optymalnych rezultatów struktury gleby i oszczędności paliwa. Deflektory są mocowane za pomocą tylko jednej śruby.

Zalety:

  • Tylko 10″ potrzeba na wymianę jednego dłuta = 90 % oszczędności czasu
  • Szybka wymiana i solidna konstrukcja – do wymiany potrzebny jest tylko młotek oraz specjalny klin
  • Tylko jeden rodzaj uchwytu dla szerokiej gamy elementów roboczych
  • Wymiana elementów roboczych może być wykonana na polu w ciągu kilku minut
  • Optymalizacja zużycia paliwa
  • Spulchnianie zagęszczonej gleby i podeszwy płużnej nawet do 35 cm
  • Efektywne wymieszanie resztek pożniwnych z ziemią

Szeroki wybór

Zobacz inne kultywatory Kverneland i maszyny z naszej oferty