Kultywatory

AVR GE-Force

GE-Force został zaprojektowany do pracy z ciągnikami o dużej mocy. Przekładnie centralne są w stanie przekazywać od 250 do 380 KM mocy.

 

  • Wibrująca pokrywa (montowana na sprężynach), aby ziemia nie przylegała od wewnątrz do płyty profilującej.
  • Dla kultywatorów przeznaczonych do pracy na pełnej szerokości są dostępne półpierścienie zaciskowe z dodatkowymi zębami do zamontowania na wirniku w celu uzupełnienia wirnika międzyrzędowego do pełnej szerokości roboczej.
  • W przypadku bardzo kamienistych gleb można wybrać kolce (spikes) zamiast zębów na wirniku.
  • Jest również dostępna wersja kultywatora z 6 zębami na wirniku zamiast 4. Ten sam wynik kruszenia jest możliwy przy mniejszej liczbie obrotów. Zatem zapotrzebowanie na moc, a w konsekwencji zużycie paliwa uwidacznia znaczną redukcję, udowodniono w praktyce redukcję o 33%.
Zapytaj o cenę
kultywator uprawowy avr ge-force

Więcej o GE-Force

GE-Force jest wyposażony w prostą 1-biegową przekładnię, która bezpośrednio przenosi przychodzący moment obrotowy do przekładni bocznej. Standardowa przekładnia może przenieść do 250 KM mocy. Dostępna jest również przekładnia 380 KM, jako dodatkowa opcja; ponadto jest dostępna przekładnia 3-biegowa, która oferuje większą elastyczność prędkości wirnika do zastosowania w różnych typach gleb.

Szeroki wybór

Zobacz inne kultywatory AVR i maszyny z naszej oferty