Ciągniki rolnicze

John Deere 6120M

John deere 6120m to najmocniejszy z najmniejszych ciągników serii M to połączenie fantastycznej zwrotności i dużej mocy. Taka kombinacja predestynuje 6120M do pracy z ładowaczem czołowym, ale także do prac polowych nawet z bardzo ciężkimi narzędziami.

  • Maksymalna moc 133 KM (98 kW) (ECE-R120) + 12 KM (9 kW) IPM
  • Silnik 4,5 l, 4-cylindrowy
  • 5,75 t masy wysyłkowej przy rozstawie osi 2,4 m
Zapytaj o cenę
john deere 6120m

Więcej o 6120M

Promocja Finansowania John Deere 6 lat 0%!

Skorzystaj z wyjątkowej oferty finansowania na ten model ciągnika John Deere!

  • 0% na 6 lat: Korzystaj z finansowania bez odsetek przez całe 6 lat.
  • Wkład własny tylko 50% netto: Bardzo atrakcyjny wkład własny, aby ułatwić Ci rozpoczęcie pracy.
  • Finansowanie VAT do 3 miesiąca: Pomagamy w finansowaniu VAT aż do trzeciego miesiąca.
  • Raty miesięczne: Dogodne, stałe raty miesięczne, które nie obciążą Twojego budżetu.
  • Stała stopa procentowa: Pewność i stabilność finansowa przez cały okres umowy.

Oferta ważna do 31 lipca 2024 roku. Nie przegap tej szansy! Dowiedz się więcej o finansowaniu swojego przyszłego ciągnika!

John Deere 6120M – osiągi

Moc 133 KM, jaką oferuje czterocylindrowy silnik, dzięki systemowi inteligentnego zarządzania mocą, możemy zwiększyć do 145 KM podczas pracy z WOM i w transporcie. Paletę przekładni otwierają sprawdzone i efektywne przekładnie Powrquad™ Plus, Autoquad™ Plus i CommandQuad™ Plus, ale ciągnik 6120M możemy też wyposażyć w przekładnie z bezstopniową regulacją prędkości AutoPowr™. Przekładnie Autoquad™ Plus i CommandQuad™ Plus posiadają opcję EcoShift gwarantującą wysoką prędkość jazdy i niską prędkość obrotową silnika w zakresie 1580 – 1680 obr/min.

6120M – John Deere to komfort

Bezobsługowe mechaniczne zawieszenie kabiny i pneumatycznie amortyzowany fotel operatora pozwalają ograniczyć wstrząsy i wibracje. Niezależne zawieszenie TLS™ pozwala połączyć efektywne przenoszenie mocy na podłoże z doskonałymi wrażeniami z jazdy. Bezkonkurencyjna widoczność we wszystkich kierunkach to efekt zastosowania panoramicznego dachu, dużej powierzchni przeszkleń i pochylonej linii maski. Dzięki temu można bardzo wygodnie wykonywać prace z użyciem ładowacza czołowego. Powyższe czynniki zapewniają komfort w kabinie o wielkości 2,7 m3 gwarantującej niezrównaną widoczność.

Pełna kontrola nad ciągnikiem 6120M

Wszystkie najważniejsze elementy sterujące są w zasięgu ręki. Konsola CommandARM™ z programowalnym joystickiem pozwala bez trudu zapanować nad funkcjami ciągnika. Wyświetlacze pomagają kontrolować stan maszyny, a dotykowy ekran pozwala w łatwy sposób zarządzać ciągnikiem i jego osprzętem.

Silny i zwrotny 6120M

Kompaktowy ciągnik o niezwykle małym promieniu skrętu (4,35 m) to doskonała inwestycja dla wszystkich, którzy muszą poruszać się w ciasnych przestrzeniach gospodarstwa. Duża moc i tylny podnośnik o udźwigu sięgającemu 5,7 t John Deere 6120M sprawiają, że jest to maszyna niezwykle wszechstronna i z łatwością radzi sobie nawet z największymi narzędziami.

Szeroki wybór

Zobacz inne ciągniki rolnicze John Deere i maszyny z naszej oferty