Ciągniki rolnicze

John Deere 6155M

Stabilna i wygodna jazda podczas prac polowych i na drodze oraz doskonałe wyważenie pomiędzy zwrotnością a wysokimi osiągami sprawia, że ten ciągnik jest niezwykle uniwersalny.

  • Maksymalna moc 172 KM (126 kW) (ECE-R120)
  • Silnik 6,8 l, 6-cylindrowy
  • 6,7 t masy wysyłkowej przy rozstawie osi 2,765 m
Zapytaj o cenę

Więcej o 6155M

Promocja Finansowania John Deere 6 lat 0%!

Skorzystaj z wyjątkowej oferty finansowania na ten model ciągnika John Deere!

  • 0% na 6 lat: Korzystaj z finansowania bez odsetek przez całe 6 lat.
  • Wkład własny tylko 50% netto: Bardzo atrakcyjny wkład własny, aby ułatwić Ci rozpoczęcie pracy.
  • Finansowanie VAT do 3 miesiąca: Pomagamy w finansowaniu VAT aż do trzeciego miesiąca.
  • Raty miesięczne: Dogodne, stałe raty miesięczne, które nie obciążą Twojego budżetu.
  • Stała stopa procentowa: Pewność i stabilność finansowa przez cały okres umowy.

Oferta ważna do 31 lipca 2024 roku. Nie przegap tej szansy! Dowiedz się więcej o finansowaniu swojego przyszłego ciągnika!

John Deere 6155M – osiągi

Silnik PowerTech PVS z wysokociśnieniowym układem Common Rail generuje moc 172 KM, a jej dopełnieniem są przekładnie Powrquad™ Plus, Autoquad™ Plus i CommandQuad™ Plus. Przekładnie Autoquad™ Plus i CommandQuad™ Plus posiadają opcję EcoShift gwarantującą wysoką prędkość jazdy i niską prędkość obrotową silnika w zakresie 1580-1680 obr/min.

6155M – John Deere to komfort

Teleskopowa, przechylana kolumna kierownicy i regulowany fotel z pneumatyczną amortyzacją pozwalają na idealne dopasowanie pozycji operatora w maszynie. Dzięki kabinie z widokiem dookolnym ma on znakomitą widoczność we wszystkich kierunkach. Niezależne zawieszenie TLS™ i mechaniczne zawieszenie kabiny gwarantują komfort podczas jazdy na polu i drodze. Wszystko to pozwala do minimum ograniczyć zmęczenie operatora i tym samym zachować jego produktywność przez wiele godzin.

Pełna kontrola nad ciągnikiem 6155M

Dzięki dużej mocy ciągnika John Deere 6155M z powodzeniem zrealizuje ciężkie zadania w polu. Wygodne i precyzyjnie panowanie nad tą mocą zapewnia kompaktowa konsola CommandARM™. Cyfrowe wskaźniki i wyświetlacze zapewnia pełną kontrolę nad działaniem głównych układów ciągnika.

Trwały, solidny i mocny ciągnik 6155M

Rozstaw osi 2,765 m i średnia rama pozwalają na wygodną i efektywną pracę w transporcie. Z kolei duża moc pozwala temu ciągnikowi na wykonywanie najcięższych prac polowych jak orka czy siew. Solidne wykonie ciągników John Deere sprawia, że nie zawodzą one przez wiele sezonów.