Ciągniki

John Deere 6155M

Stabilna i wygodna jazda podczas prac polowych i na drodze oraz doskonałe wyważenie pomiędzy zwrotnością a wysokimi osiągami sprawia, że ten ciągnik jest niezwykle uniwersalny.

  • Maksymalna moc 172 KM (126 kW) (ECE-R120)
  • Silnik 6,8 l, 6-cylindrowy
  • 6,7 t masy wysyłkowej przy rozstawie osi 2,765 m
john deere 6155m

Więcej o 6155M

John Deere 6155M – osiągi

Silnik PowerTech PVS z wysokociśnieniowym układem Common Rail generuje moc 172 KM, a jej dopełnieniem są przekładnie Powrquad™ Plus, Autoquad™ Plus i CommandQuad™ Plus. Przekładnie Autoquad™ Plus i CommandQuad™ Plus posiadają opcję EcoShift gwarantującą wysoką prędkość jazdy i niską prędkość obrotową silnika w zakresie 1580-1680 obr/min.

6155M – John Deere to komfort

Teleskopowa, przechylana kolumna kierownicy i regulowany fotel z pneumatyczną amortyzacją pozwalają na idealne dopasowanie pozycji operatora w maszynie. Dzięki kabinie z widokiem dookolnym ma on znakomitą widoczność we wszystkich kierunkach. Niezależne zawieszenie TLS™ i mechaniczne zawieszenie kabiny gwarantują komfort podczas jazdy na polu i drodze. Wszystko to pozwala do minimum ograniczyć zmęczenie operatora i tym samym zachować jego produktywność przez wiele godzin.

Pełna kontrola nad ciągnikiem 6155M

Dzięki dużej mocy ciągnika John Deere 6155M z powodzeniem zrealizuje ciężkie zadania w polu. Wygodne i precyzyjnie panowanie nad tą mocą zapewnia kompaktowa konsola CommandARM™. Cyfrowe wskaźniki i wyświetlacze zapewnia pełną kontrolę nad działaniem głównych układów ciągnika.

Trwały, solidny i mocny ciągnik 6155M

Rozstaw osi 2,765 m i średnia rama pozwalają na wygodną i efektywną pracę w transporcie. Z kolei duża moc pozwala temu ciągnikowi na wykonywanie najcięższych prac polowych jak orka czy siew. Solidne wykonie ciągników John Deere sprawia, że nie zawodzą one przez wiele sezonów.

Zainteresowany?

Jesteś zainteresowany? Wypełnij poniższy formularz, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą i odpowie na pytania.

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.

Szeroki wybór

Zobacz inne ciągniki John Deere i maszyny z naszej oferty