Ciągniki John Deere – seria 6M

Szeroki wybór

Ciągniki John Deere – seria 6M

Jeżeli nie zadowala Cię przeciętność, ciągniki z serii 6M są właśnie dla Ciebie. Zaprojektowano je tak, aby nie tylko spełniały, ale przekraczały oczekiwania klientów. Niezależnie od tego, do jakich zadań ma służyć Twój John Deere, znajdziesz go w serii 6M.

Ciągniki John Deere – komfort, który zaskakuje

Bezkonkurencyjna widoczność we wszystkich kierunkach pozwala bezpiecznie manewrować. Dzięki zastosowaniu panoramicznego dachu zobaczysz także co dzieje się nad ciągnikiem, co znacząco ułatwia pracę z ładowaczem czołowym. Mechaniczne zawieszenie kabiny tłumi wibracje. W połączeniu z pneumatycznie amortyzowanym fotelem pomaga zmniejszyć uciążliwość wielogodzinnej pracy operatora, a tym samym podnosi jego produktywność. Wnętrze kabiny o wielkości 2,7 m3 jest tak zaprojektowane, aby wszystkie jego elementy były właśnie tam, gdzie są potrzebne. Konsola bądź podłokietnik CommandARM™, elektroniczny joystick, przełączniki oraz wyświetlacz umieszczony na prawym słupku narożnym sprawia, że niezależnie od pozycji fotela operator ma centrum dowodzenia ciągnikiem w zasięgu wzroku, pozwalają w sposób intuicyjny zarządzać pracą ciągnika i jego osprzętu.

Źródło mocy John Deere 6M

Czterocylindrowe silniki o pojemności 4,5 l w zależności od modelu pozwalają na osiągnięcie mocy od 100 do 161 KM. W przypadku jednostek sześciocylindrowych o pojemności 6,8 l do wyboru mamy maszyny o mocach od 126 do 216 KM. System IPM pozwala na uzyskanie nawet 20 KM więcej podczas pracy z WOM lub w transporcie. Są to rozwiązania obliczone na maksymalną wydajność, tak aby osiągnąć maksymalny moment obrotowy przy optymalnym zużyciu paliwa.
Dopełnieniem mocy silników są sprawdzone i efektywne przekładnie Powrquad™ Plus, Autoquad™ Plus i CommandQuad™ Plus, a także przekładnia z bezstopniową regulacją prędkości AutoPowr™. Wyposażenie ciągnika w przekładnie AutoQuad Plus bądź CommandQuad Plus daje nam możliwość zaoszczędzenia paliwa poprzez zastosowanie funkcji EcoShift odpowiedzialnej za zmniejszanie prędkości obrotowej w zakresie od 1580 obr/min do 1680 obr/min przy pracach transportowych.

Stworzony do pracy z ładowaczem czołowym – John Deere serii 6M z krótką ramą.

Inżynierowie projektujący serię 6M szczególną uwagę poświęcili parametrom ciągnika potrzebnym do pracy z ładowaczem czołowym. Efektem takiego podejścia są niewielkie wymiary i mały rozstaw osi wynoszący 2,4 m. Przekłada się to na bezkonkurencyjny promień skrętu wynoszący zaledwie 4,35 m, co pozwala wjechać wszędzie, gdzie jest to konieczne. Natomiast obniżona maska zapewniająca widoczność 6,5 m przed operatorem i przeszklony dach sprawiają, że widzisz wszystko.
Ładowacze kompatybilne do ciągników serii 6M z krótką ramą to: 603M / 623M oraz 603R / 623R.

Seria 6M na każdą okazję

Ciągniki z serii 6M powstawały z taką myślą, aby niezależnie od profilu gospodarstwa i skali działalności, każdy klient znalazł wśród maszyn 6M własny ciągnik. Dlatego portfolio otwierają kompaktowe maszyny z krótką ramą, o promieniu skrętu wynoszącym zaledwie 4,35 m, co pozwala na pracę nawet w najciaśniejszych przestrzeniach. Z pewnością docenią właściciele gospodarstw hodowlanych.

Nieco większe modele, oparte na małej ramie, dzięki lekkiej i zwartej konstrukcji oraz potężnym silnikom z IPM, rewelacyjnie sprawdzą się jako maszyny transportowe. Mocniejsze ciągniki ze średnią ramą dającą do wyboru model 6145M zasilany czterocylindrowym silnikiem oraz 6155M, dla którego moc generowana jest z sześciocylindrowego silnika, z pewnością sprawdzą się jako główny ciągnik w gospodarstwie.

Zwiększony do 2,8 m rozstaw osi i szerokie opony są atrybutem najsilniejszych maszyn z dużą ramą. Zastosowanie tych rozwiązań pozwala przenieść na podłoże całą moc z maksymalną sprawnością. Doceniają to właściciele firm usługowych i rolnicy ceniący przede wszystkim wysokie osiągi.

Zainteresowany?

Jesteś zainteresowany? Wypełnij poniższy formularz, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą i odpowie na pytania.

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.
Zadzwoń +48 664 144 575 Napisz maszyny@agro-siec.pl Odwiedź nas

ul. Magazynowa 2
86-200 Chełmno