Ciągniki

John Deere 6195M

Największa moc wśród ciągników z serii 6M, trwałość, wydajność i doskonałe właściwości jezdne sprawiają, że jest to maszyna ceniona przez usługodawców.

  • Maksymalna moc 216 KM (159 kW) (ECE-R120)
  • Silnik 6,8 l, 6-cylindrowy
  • 7,5 t masy wysyłkowej przy rozstawie osi 2,8 m
john deere 6195m

Więcej o 6195M

John Deere 6195M – osiągi

216 KM generowane przez silnik PowerTech™ PVS jest uzyskane dzięki zastosowaniu udoskonalonej technologii wysokociśnieniowej Common Rail. Aby zwiększyć osiągi i wydajność na całej krzywej momentu obrotowego, zastosowano turbosprężarkę o zmiennej geometrii. Jeszcze lepsze wykorzystanie wydajności tej maszyny możliwe jest dzięki szerokiej ofercie przekładni. Do dyspozycji mamy przekładnie Powrquad™ Plus, Autoquad™ Plus i CommandQuad™ Plus.

6195M – John Deere to komfort

By zapewnić doskonałe właściwości jezdne, zaprojektowano niezależne zawieszenie TLS™. Mechaniczne zawieszenie kabiny o wielkości 2,7 m3 tłumi wibracje. W połączeniu z pneumatycznie amortyzowanym fotelem pomaga zmniejszyć uciążliwość wielogodzinnej pracy operatora. Wnętrze kabiny i zainstalowany w niej sprzęt sterujący zaprojektowano zgodnie z zasadami ergonomii. Bezkonkurencyjna widoczność we wszystkich kierunkach pozwala bezpiecznie manewrować tą dużą maszyną. Wygoda pozwala zachować produktywność i wysoki poziom koncentracji operatora podczas wielogodzinnej pracy.

Pełna kontrola nad ciągnikiem 6195M

Wygodne i precyzyjnie panowanie nad mocą ciągnika 6195M zapewnia kompaktowa konsola CommandARM™. Cyfrowe wskaźniki i wyświetlacze gwarantują pełną kontrolę nad działaniem głównych układów maszyny. Konsola CommandARM™, elektroniczny joystick, wyświetlacze i przełączniki pozwalają w sposób intuicyjny zarządzać pracą ciągnika i jego osprzętu.

Mocny, solidny i wydajny John Deere 6195M

Jest ceniony przez usługodawców i właścicieli dużych gospodarstw za swoje możliwości w czasie prac polowych, ale także za właściwości jezdne. Jeśli masz dużo ciężkiej pracy, a wysokie osiągi i wydajność to Twoje priorytety, to ten ciągnik idealnie spełnia te kryteria.

Zainteresowany?

Jesteś zainteresowany? Wypełnij poniższy formularz, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą i odpowie na pytania.

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.
Zadzwoń +48 664 144 575 Napisz maszyny@agro-siec.pl Odwiedź nas

ul. Magazynowa 2
86-200 Chełmno

Szeroki wybór

Zobacz inne ciągniki John Deere i maszyny z naszej oferty