Zespoły żniwne

John Deere 625R

Od 1996 r. wyprodukowano na całym świecie ponad 650 tys. sztuk zespołu żniwnego 600R. Jego konstrukcja została przetestowana i przez ostatnie lata była stale doskonalona, by zapewnić niezrównaną niezawodność. Jednym z modeli serii 600R jest zespół żniwny John Deere 625R.

  • Model : 625R
  • Szerokość koszenia : 6,70m
  • Średnica ślimaka : 660 mm
Zapytaj o cenę
zespół żniwny john deere 625r

Więcej o 625R

John Deere 625R

Mocna i wydajna konstrukcja przyrządu żniwnego John Deere 625R zapewnia dużą przepustowość i maksymalną niezawodność. Dzięki dwóm czujnikom wysokości możesz bezpiecznie pracować na nierównym terenie, a wysokość ścierniska jest zawsze równomierna. Ten ekonomiczny zespół żniwny wyposażony został w funkcje premium, dzięki którym osiągniesz doskonałe efekty i maksymalną wydajność.

  • Szerokość cięcia 7,60 m
  • Długość stołu: 400 do 570 mm (regulacja ręczna)
  • Średnica ślimaka 660 mm
  • Listwa tnąca, 980 skoków/min
  • 2 czujniki automatycznej kontroli wysokości
Przyrząd żniwny John Deere 625R

Świetnie znane i sprawdzone w pracy rozwiązania technologiczne, jakie zastosowano w zespole żniwnym John Deere 625R gwarantują doskonałą jakość i ogromną wydajność. Zapewniają także tak potrzebną niezawodność. Łatwość zmiany ustawień czy przezbrojenie do zbioru innych upraw wspierają produktywność i skracają przestoje. Wystarczy 20 min i heder będzie gotowy do zbioru rzepaku lub słonecznika. Zmiana stopnia wysunięcia stołu pozwala na dostosowanie ustawień do warunków i wymagań zbieranych roślin, a za sprawą czujników wysokości możliwa jest praca w trybie automatycznym.

John Deere 622R – trwały i niezawodny zespół żniwny 

Wzmocnione łańcuchy i mocne sprzęgło przeciążeniowe chronią przyrząd żniwny przed uszkodzeniami, a dolne płyty zabezpieczające zapobiegają powstawaniu uszkodzeń spowodowanych przez kamienie. Długotrwałą i bezobsługową pracę zapewnia listwa tnąca, która, choć nie wymaga konserwacji, charakteryzuje się długą żywotnością.

Wydajny zespół żniwny John Deere 625R

Głębokie zwoje ślimaka o dużej, bo aż 660 mm, średnicy pozwalają, na osiągniecie wyjątkowej efektywności zbioru, nawet w najtrudniejszych warunkach i pod dużymi obciążeniami. Konstrukcja zespołu żniwnego John Deere 625R zapewnia możliwość niezakłóconego podawania dużych ilości materiału żniwnego. Opcja regulacji prędkości pracy przenośnika ślimakowego w relacji do zespołu tnącego pozwala na dostosowanie ustawień do okoliczności panujących na polu.