Zespoły żniwne

John Deere 622R

Zespół żniwny John Deere 622R posiada przydatne funkcje, takie jak możliwość mechanicznego dostosowania długości stołu do uprawy. Układ sterowania zespołem żniwnym jest całkowicie zintegrowany w joysticku i umożliwia automatyczne sterowanie wysokością ścierniska, odchyleniem bocznym oraz trybem nacisku na podłoże. Na przyciskach 1-2-3 joysticka można zapisać do trzech różnych położeń zespołu żniwnego i motowideł

  • Model : 622R
  • Szerokość koszenia : 6,70 m
  • Średnica ślimaka : 660 mm
Zapytaj o cenę
John Deere 622R

Więcej o 622R

John Deere 622R

Połączenie ekonomicznych rozwiązań z funkcjami premium, jakie w standardzie oferuje przyrząd żniwny John Deere 622R, pozwala na uzyskanie doskonałych efektów i wysokiej wydajności. Wzmocniona i wydajna konstrukcja umożliwia uzyskanie maksymalnej przepustowości i niezawodności. Czujniki wysokości cięcia AHC, ulokowane na końcach hedera John Deere 622R, zapewniają uzyskanie równego ścierniska i chronią przyrząd żniwny przed uszkodzeniami.

  • Szerokość cięcia 6,70 m
  • Długość stołu: 400 do 570 mm (regulacja ręczna)
  • Średnica ślimaka 660 mm
  • Listwa tnąca, 980 skoków/min
  • 2 czujniki automatycznej kontroli wysokości
Przyrząd żniwny John Deere 622R

Doskonale znane i latami testowane rozwiązania techniczne zastosowane w przyrządzie żniwnym John Deere 622R umożliwiają niezwykle wydajną pracę oraz szybkie dostosowanie ustawień maszyny do panujących warunków, czy zbieranych roślin. Dla przykładu, na zamontowanie przystawki do zbioru rzepaku i słonecznika potrzeba jedynie 20 minut.

Regulowane wysuniecie stołu, także pozwala błyskawicznie dopasować parametry maszyny do warunków pracy. Czujniki wysokości, w jakie wyposażono przyrząd żniwny John Deere 622R umożliwiają pracę w trybie automatycznym.

John Deere 622R – trwały i niezawodny zespół żniwny 

Przed uszkodzeniami w czasie pracy heder zabezpieczony jest mocnym sprzęgłem przeciążeniowym i wzmocnionymi łańcuchami. Z kolei przed zagrożeniem ze strony kamieni chronią go dolne płyty zabezpieczające. Dzięki zastosowaniu listwy tnącej niewymagającej konserwacji możemy być pewni długotrwałej i bezproblemowej pracy. Konstrukcja ta charakteryzuje się bowiem długą żywotnością.

Wydajny zespół żniwny John Deere 622R

Duża, bo aż 660 mm, średnica ślimaka i jego głębokie zwoje zapewniają niezwykłą efektywność nawet w trudnych warunkach i pod dużymi obciążeniami. Zespół żniwny John Deere 622R został zaprojektowany w sposób pozwalający na niezakłócone podawanie dużych ilości materiału żniwnego. Za sprawą możliwości regulacji prędkości pracy przenośnika ślimakowego względem zespołu tnącego przyrząd ten pracuje płynnie w każdych okolicznościach

Szeroki wybór

Zobacz inne zespoły żniwne John Deere i maszyny z naszej oferty