Zespoły żniwne

John Deere 630R

Od 1996 r. wyprodukowano na całym świecie ponad 650 tys. sztuk zespołu żniwnego 600R. Jego konstrukcja została przetestowana i przez ostatnie lata była stale doskonalona, by zapewnić niezrównaną niezawodność. Jednym z zespołów żniwnych serii 600R jest John Deere 630R. Posiada on mocną konstrukcję, która zapewnia dużą wydajność.

  • Model : 630 R
  • Szerokość koszenia : 9,15 m
  • Średnica ślimaka : 660 mm
Zapytaj o cenę
zespół żniwny john deere 630r

Więcej o 630R

John Deere 630R

Konstrukcja zespołu żniwnego John Deere 630R jest mocna i zapewnia dużą wydajność. Niezawodność i przepustowość tego hedera to efekt połączenia sprawdzonych ekonomicznych rozwiązań z funkcjami premium. Czujniki automatycznej kontroli wysokości pozwalają bezpiecznie pracować pomimo nierówności terenu i zapewniają równomierną wysokość ścierniska.

  • Szerokość cięcia 9,15 m
  • Długość stołu: 400 do 570 mm (regulacja ręczna)
  • Średnica ślimaka 660 mm
  • Listwa tnąca, 980 skoków/min
  • 2 czujniki automatycznej kontroli wysokości
Przyrząd żniwny John Deere 630R

Rozwiązania techniczne, jakie znalazły zastosowanie w zespole żniwnym John Deere 630R są doskonale znane i sprawdzone przez wielu rolników. Zapewniają one bardzo dużą wydajność i, co nie mniej ważne, niezwykle wysoki poziom niezawodności. Inżynierowie John Deere wiedzą, że na efektywność wpływa nie tylko wydajna praca, ale także czas potrzebny na zmianę ustawień, czy przezbrojenie maszyny. Dlatego zadbali, by modyfikacje parametrów czy montaż przystawki do rzepaku zajmowały jak najmniej czasu. Wyposażyli też zespół żniwny John Deere 630R w czujniki kontroli wysokości. Dzięki czemu możliwa jest praca w trybie automatycznym.

John Deere 630R – trwały i niezawodny zespół żniwny 

Napęd zespołu żniwnego John Deere 630R jest chroniony na wypadek zablokowania przez wzmocnione łańcuchy i mocne sprzęgło przeciążeniowe. Dolne płyty zabezpieczające chronią heder przed kamieniami, a niewymagająca konserwacji listwa tnąca charakteryzuje się bardzo długą żywotnością.

Wydajny zespół żniwny John Deere 630R

Efektywny i bezproblemowy zbiór to między innymi zasługa przenośnika ślimakowego o średnicy 660 mm. Jego głębokie zwoje zapewniają niezakłóconą pracę w każdych warunkach. Za sprawą regulowanej prędkości pracy przenośnika względem zespołu tnącego oraz dzięki regulowanemu wysunięciu stołu, możemy dostosować parametry pracy przyrządu żniwnego do okoliczności na polu i pracować z maksymalną wydajnością przy zbiorze różnych roślin, nawet w trudnych warunkach.

Szeroki wybór

Zobacz inne zespoły żniwne John Deere i maszyny z naszej oferty