Zespoły żniwne

John Deere 635R

Od 1996 r. wyprodukowano na całym świecie ponad 650 tys. sztuk zespołu żniwnego 600R. Jego konstrukcja została przetestowana i przez ostatnie lata była stale doskonalona, by zapewnić niezrównaną niezawodność.

  • Model : 630 R
  • Szerokość koszenia : 9,15 m
  • Średnica ślimaka : 660 mm
zespół żniwny john deere 635r

Więcej o 635R

Posiada przydatne funkcje, takie jak możliwość mechanicznego dostosowania długości stołu do uprawy. Układ sterowania zespołem żniwnym jest całkowicie zintegrowany w joysticku i umożliwia automatyczne sterowanie wysokością ścierniska, odchyleniem bocznym oraz trybem nacisku na podłoże. Na przyciskach 1-2-3 joysticka można zapisać do trzech różnych położeń zespołu żniwnego i motowideł.

Wszystkie zespoły żniwne 600R wyposażono w przenośniki ślimakowe o dużej średnicy 660 mm z głębokimi wstęgami do obsługi dużych ilości upraw. Dzięki takiej konstrukcji pod przenośnikiem ślimakowym jest dużo miejsca, co pozwala na intensywne podawanie dużych ilości masy omłotowej. Przenośnik ślimakowy o wysokiej wydajności jest dostępny w dwóch wersjach — standardowej i wzmocnionej. Palce podajnika śrubowego na pełnej szerokości Jak wspomniano wyżej, przenośniki ślimakowe zespołu żniwnego serii 600R standardowo wyposażono w wysuwane palce rozmieszczone na całej ich szerokości. Dodatkowy pojedynczy palec wspomaga i przyspiesza przenoszenie twardych lub zielonych upraw pomiędzy poszczególnymi zwojami ślimaka, zapewniając równomierne podawanie. Wysokowydajny przenośnik ślimakowy jest łatwy w konserwacji i zapewnia znakomitą dostępność. Każdy palec wlotowy jest łatwo dostępny za pośrednictwem specjalnie zaprojektowanych drzwi serwisowych na wlocie przenośnika ślimakowego, co przyczynia się do wysokiej dostępności oraz wydajności zbiorów. Położenie przenośnika ślimakowego można regulować, co gwarantuje maksymalną wszechstronność.

Zainteresowany?

Jesteś zainteresowany? Wypełnij poniższy formularz, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą i odpowie na pytania.

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.
Zadzwoń +48 664 144 575 Napisz maszyny@agro-siec.pl Odwiedź nas

ul. Magazynowa 2
86-200 Chełmno