Zespoły żniwne

John Deere 635R

Zespół żniwny John Deere 635R za sprawą dużej szerokości i zastosowanym rozwiązaniom konstrukcyjnym umożliwia efektywną pracę w każdych warunkach.

  • Model : 630 R
  • Szerokość koszenia : 9,15 m
  • Średnica ślimaka : 660 mm
Zapytaj o cenę
zespół żniwny john deere 635r

Więcej o 635R

John Deere 635R

Dzięki dużej szerokości i zastosowanym rozwiązaniom konstrukcyjnym zespół żniwny John Deere 635R pozwala pracować niezwykle efektywnie w każdych warunkach. Funkcje premium dostępne w standardzie jak choćby czujniki automatycznej kontroli wysokości sprawiają, że zespół  żniwny John Deere 635R to doskonały wybór dla wymagających.

  • Szerokość cięcia 10,70 m
  • Długość stołu: 400 do 570 mm (regulacja ręczna)
  • Średnica ślimaka 660 mm
  • Listwa tnąca, 980 skoków/min
  • 2 czujniki automatycznej kontroli wysokości
Przyrząd żniwny John Deere 635R

Znane i sprawdzone rozwiązania, jakie wykorzystano przy projektowaniu tego zespołu żniwnego,  sprawiają, że jest to narzędzie jednocześnie ekonomiczne i niezwykle wydajne, ale także niezawodne. Możliwość regulacji parametrów pracy zespołu żniwnego John Deere 635R pozwala na dostosowanie go do zbieranej uprawy, jak i zmieniających się warunków w czasie pracy. Jako że liczy się nie tylko wydajność w czasie pracy, ale także czas potrzebny na przygotowanie maszyny do wyjazdu w pole, inżynierowie John Deere zadbali o maksymalne skrócenie czasu potrzebnego na przezbrojenie hedera przy zmianie zbieranych roślin. 

John Deere 635R – trwały i niezawodny zespół żniwny 

Mocne sprzęgło przeciążeniowe i wzmocnione łańcuchy zabezpieczają napęd zespołu żniwnego przed uszkodzeniami w wyniku zablokowania, a dolne płyty chronią heder przed kamieniami. Listwa tnąca  zespołu żniwnego John Deere 635R nie wymaga konserwacji i jest niezwykle trwała, co zapewnia długą i bezobsługowa pracę.

Wydajny zespół żniwny John Deere 635R

Dzięki regulowanej prędkości przenośnika ślimakowego względem zespołu tnącego możemy dopasować parametry pracy do panujących warunków. Maksymalną wydajność pomaga osiągnąć duża średnica przenośnika ślimakowego, która wynosi aż 660 mm. Głębokie zwoje sprawiają, z materiał żniwny podawany jest sprawnie i bez zakłóceń w każdych warunkach zbioru. Wydajność wspiera także sam zespół tnący, który możemy ustawić w trzech pozycjach, by dostosować się do okoliczności i gatunku zbieranych roślin.

Szeroki wybór

Zobacz inne zespoły żniwne John Deere i maszyny z naszej oferty