Zespoły żniwne
John Deere 618R
Od 1996 r. wyprodukowano na całym świecie ponad 650 tys. sztuk zespołu żniwnego 600R. Jego konstrukcja została przetestowana i przez ostatnie lata była stale doskonalona, by zapewnić niezrównaną niezawodność.
- Model : 618R
- Szerokość koszenia : 5,50 m
- Średnica ślimaka : 660 mm
Więcej o 618R
Zespół żniwny John Deere 618R jest narzędziem ekonomicznym standardowo wyposażonym w funkcje premium. Maksymalna przepustowość i najwyższa wydajność to zasługa wzmocnionej i wydajnej konstrukcji. Dzięki wyposażeniu hedera John Deere 618R w dwa czujniki AHC przyrząd jest bezpieczny podczas pracy na nierównym terenie, a ściernisko ma równomierną wysokość.
- Szerokość cięcia 5,50 m
- Długość stołu: 400 do 570 mm (regulacja ręczna)
- Średnica ślimaka 660 mm
- Listwa tnąca, 980 skoków/min
- 2 czujniki automatycznej kontroli wysokości
Efektywna praca podczas zbiorów i błyskawiczne modyfikacje ustawień czy montaż dodatkowego osprzętu do zbioru roślin to zasługa zastosowania w przyrządzie żniwnym John Deere 618R sprawdzonych i niezawodnych rozwiązań. Na zamontowanie przystawki do zbioru rzepaku, czy słonecznika potrzeba zaledwie 20 minut.
Dzięki regulowanemu położeniu stołu można dostosować ustawienia maszyny do różnych warunków i rodzaju roślin. Czujniki wysokości zamontowane na końcach hedera, umożliwiają pracę w trybie automatycznym.
John Deere 618R – trwały i niezawodny zespół żniwnyWzmocnione łańcuchy i mocne sprzęgło przeciążeniowe zabezpieczają przyrząd żniwny John Deere 618R przed uszkodzeniami w czasie pracy. Ochronę zespołu żniwnego przed kamieniami zapewniają dolne płyty ochronne. Z kolei niewymagająca konserwacji listwa tnąca zapewnia długą żywność.
Wydajny zespół żniwny John Deere 618RPrzenośnik ślimakowy o średnicy 660 mm, w jaki został wyposażony zespół żniwny John Deere 618R, dzięki dużej średnicy i głębokim zwojom ślimaka pracuje niezwykle efektywnie nawet pod dużymi obciążeniami. Ten zespół żniwny został tak zaprojektowany, aby wydajnie obsługiwać podawanie dużych ilości materiału żniwnego. Intensywna praca przebiega bez zakłóceń także dzięki możliwości regulacji prędkości pracy przenośnika ślimakowego względem zespołu tnącego. Podobnie jak zastosowanie trójpozycyjnego zespołu tnącego, pozwala to na dostosowanie ustawień do różnych upraw i warunków panujących w czasie zbiorów.
Szeroki wybór