Kombajny

John Deere T550

Większa wydajność, lepsza jakość ziarna i słomy, niezawodność oraz komfort pracy to kluczowe cechy kombajnu T550. Dzięki nim zbiory będą szybkie, a ich wynik wyjątkowo satysfakcjonujący.

  • Silnik PowerTech™ PSS 6,8 l, moc maksymalna 224 kW / 305 KM
  • Szerokość kanału 1400 mm
  • Całkowita powierzchnia aktywnej separacji (ISO 6689:1997): 3,30 m2
  • Całkowita powierzchnia kosza sitowego (z sitem wstępnego czyszczenia, ISO 6689:1997): 5,20 m2
  • System Interaktywnej regulacji kombajnu (ICA)
  • Funkcje koszenia na pochyłościach
Zapytaj o cenę

Więcej o T550

W naszej ofercie znajdziesz również prawie nowy Kombajn T550 wraz z finansowaniem oraz pełną gwarancją PowerGard

 

 

T550 – John Deere do szybkich żniw

Kombajn John Deere T550 został zaprojektowany tak, aby połączyć wydajność i jakość. Szeroka gama znakomitych zespołów żniwnych pozwala dostosować narzędzie do specyfiki gospodarstwa. Przenośnik pochyły o dużej wydajności jest wyposażony w rewers pozwalający łatwo usunąć zator i szybko wznowić pracę. Mechaniczna regulacja płyty czołowej umożliwia ustawienie wysokości cięcia i kąta nachylenia zespołu żniwnego. Masa przepływająca przez układ młócący nie musi pokonywać ostrych kątów, co zapewnia doskonałą jakość słomy i ziarna. Także wielkość bębna młócącego i to, że kombajny John Deere młócą więcej przez tarcie niż uderzenia cepów, wpływa bardzo korzystnie na jakość omłotu. Podczas zbioru jęczmienia można zwiększyć wydajność aż o 10% za sprawą listwy domłacającej.

Komfort i technologia w kombajnie John Deere T550

Kabina nie tylko zapewnia doskonałą widoczność, ale także świetnie izoluje od hałasu. Dla zapewnienia największej wygody proponujemy pneumatycznie amortyzowany fotel, pokryty skórzaną tapicerką i wyposażony w funkcję wentylowania. Funkcje sterowania kombajnem podzielone są pomiędzy dotykowy ekran GreenStar 2630 a przełączniki rozmieszczone na podłokietniku i dźwigni MasterControl. Zapewnia to łatwą obsługę nawet operatorom dopiero poznającym kombajny John Deere. Dostęp do narzędzi rolnictwa precyzyjnego umożliwia odbiornik StarFire™ 6000 i usługi oferowane przez John Deere.

Szeroki wybór

Zobacz inne kombajny John Deere i maszyny z naszej oferty