Kombajny

John Deere T560

Na satysfakcjonujący wynik żniw składa się szybkość zbioru i wielkość plonu. Dzięki swojej niezawodności i dużej wydajności kombajn T560 pomaga osiągać właśnie takie rezultaty.

  • Silnik PowerTech PSS 9 l, moc maksymalna 285 kW / 387 KM
  • Szerokość kanału 1400 mm
  • Całkowita powierzchnia aktywnej separacji (ISO 6689:1997): 3,30 m2
  • Całkowita powierzchnia kosza sitowego (z sitem wstępnego czyszczenia, ISO 6689:1997): 5,20 m2
  • System Interaktywnej regulacji kombajnu (ICA)
  • Funkcje koszenia na pochyłościach
Zapytaj o cenę

Więcej o T560

T560 – John Deere do szybkich żniw

Aby połączyć wydajność i jakość, kombajn T560 został wyposażony w szereg innowacyjnych rozwiązań. Oferowane zespoły żniwne pozwalają na dostosowanie kombajnu do specyfiki gospodarstwa. Rewers mechaniczny pozwala łatwo usunąć zator w przenośniku pochyłym i szybko wznowić koszenie. Regulowana płyta czołowa umożliwia ustawienie wysokości cięcia i kąta nachylenia zespołu żniwnego.

W układzie młócącym nie ma ostrych kątów, co zapewnia łagodny przepływ masy. Wpływa to na doskonałą jakość słomy i ziarna. W połączeniu z dużą średnicą bębna młócącego wpływa to bardzo korzystnie na jakość omłotu. Dziesięcioprocentowy wzrost wydajności przy zbiorach jęczmienia można uzyskać dzięki listwie domłacającej.

Komfort i technologia w kombajnie John Deere T560

Nowoczesna i ergonomiczna kabina zapewnia doskonałą widoczność i świetnie izoluje od hałasu. Aby zapewnić operatorowi jeszcze większy komfort, oferowany jest fotel pokryty skórzaną tapicerką, wyposażony w funkcję wentylowania i pneumatyczną amortyzację. Sterowanie kombajnem odbywa się przy użyciu dźwigni MasterControl i przełączników umiejscowionych na podłokietniku. Dzięki zastosowaniu wyświetlacza GreenStar 2630 obsługa jest łatwa i intuicyjna nawet dla operatorów pierwszy raz prowadzących kombajn John Deere. Dostęp do narzędzi rolnictwa precyzyjnego umożliwia odbiornik StarFire™ 6000 i usługi oferowane przez John Deere.

Szeroki wybór

Zobacz inne kombajny John Deere i maszyny z naszej oferty