Kombajny

John Deere T670

Ta największa maszyna z serii T łączy w sobie kluczowe cechy dobrego kombajnu: dużą wydajność, niezawodność, komfort pracy oraz wysoką jakość ziarna i słomy.

  • Silnik PowerTech™ PSS 9 l, moc maksymalna 335 kW / 455 KM
  • Szerokość kanału 1670 mm
  • Całkowita powierzchnia aktywnej separacji (ISO 6689:1997): 4,00 m2
  • Całkowita powierzchnia kosza sitowego (z sitem wstępnego czyszczenia, ISO 6689:1997): 6,30 m2
  • System Interaktywnej regulacji kombajnu (ICA)
  • Nowe gąsienice John Deere o 30% większej powierzchni
  • Funkcje koszenia na pochyłościach
Zapytaj o cenę
john deere t670

Więcej o T670

T670 – John Deere do szybkich żniw

Aby sprostać najwyższym oczekiwaniom klientów, inżynierowie John Deere zaprojektowali kombajn o wyjątkowej wydajności i uniwersalności. Wysokowydajne zespoły żniwne pomagają maksymalizować plon niezależnie od warunków. Wydajny przenośnik pochyły jest wyposażony w rewers mechaniczny, dzięki któremu można łatwo usunąć zator i błyskawicznie wrócić do pracy.

Regulowana płyta czołowa umożliwia ustawienie kąta nachylenia zespołu żniwnego i wysokości cięcia. Masa przepływająca przez układ młócący nie pokonuje ostrych kątów, co przekłada się na wysoką jakość słomy i ziarna. Również wielkość bębna młócącego i to, że kombajny John Deere młócą więcej przez tarcie niż uderzenia cepów, wpływa bardzo korzystnie na jakość omłotu. W czasie zbioru jęczmienia dziesięcioprocentowy wzrost wydajności umożliwia listwa domłacająca.

Komfort i technologia w kombajnie John Deere T670

Doskonałe wyciszenie i świetna widoczność z kabiny to dopiero początek. Aby operator pracował w najlepszych warunkach, oferujemy pneumatycznie amortyzowany fotel, pokryty skórzaną tapicerką i wyposażony w funkcję wentylowania. Łatwość obsługi nawet przez operatorów nieznających jeszcze rozwiązań John Deere zapewnia ergonomiczne rozmieszczenie elementów sterujących na podłokietniku i dotykowy ekran GreenStar 2630. Dostęp do narzędzi rolnictwa precyzyjnego umożliwia odbiornik StarFire™ 6000 i usługi oferowane przez John Deere.

Szeroki wybór

Zobacz inne kombajny John Deere i maszyny z naszej oferty