Kombajny

John Deere T660

Szybki, niezawodny i wydajny kombajn T660 pomaga maksymalizować zadowolenie z wyniku zbiorów.

  • Silnik PowerTech™ PSS 9 l, moc maksymalna 285 kW / 387 KM
  • Szerokość kanału 1670 mm
  • Całkowita powierzchnia aktywnej separacji (ISO 6689:1997): 4,00 m2
  • Całkowita powierzchnia kosza sitowego (z sitem wstępnego czyszczenia, ISO 6689:1997): 6,30 m2
  • System Interaktywnej regulacji kombajnu (ICA)
  • Nowe gąsienice John Deere o 30% większej powierzchni
  • Funkcje koszenia na pochyłościach
Zapytaj o cenę
john deere t660

Więcej o T660

T660 – John Deere do szybkich żniw

Wydajność i jakość to najbardziej pożądane cechy kombajnu. By temu sprostać, T660 został wyposażony w szereg innowacyjnych rozwiązań. Różnorodne zespoły żniwne pozwalają na optymalne dopasowanie maszyny do potrzeb właściciela. W przenośniku pochyłym zastosowano rewers mechaniczny. Dzięki niemu można łatwo i błyskawicznie usunąć zator. Regulacja płyty czołowej pozwala na ustawienie wysokości cięcia i kąta nachylenia zespołu żniwnego.

Konstrukcja układu młócącego pozwala na równomierny przepływ masy, czego efektem jest doskonała jakość ziarna i słomy. Duży bęben z dziesięcioma cepami i to, że kombajny John Deere młócą więcej przez tarcie niż uderzenia cepów, sprawia, iż jakość omłotu jest bardzo wysoka. W czasie zbioru jęczmienia można poprawić wydajność o 10%, stosując listwę domłacającą.

Komfort i technologia w kombajnie John Deere T660

Bardzo cicha kabina zapewnia operatorowi wysoki komfort pracy, a rewelacyjna widoczność ułatwia kontrolowanie maszyny. Aby praca była jeszcze łatwiejsza, oferujemy skórzany fotel wyposażony w funkcję wentylowania i pneumatyczną amortyzację. Zarządzanie pracą kombajnu jest proste dzięki ergonomicznemu układowi przełączników na podłokietniku, dźwigni MasterControl i oraz ekranowi GreenStar 2630. Nawet operator, który nie miał jeszcze okazji kierować kombajnami John Deere, z łatwością zapanuje nad maszyną. Dostęp do narzędzi rolnictwa precyzyjnego umożliwia odbiornik StarFire™ 6000 i usługi oferowane przez John Deere.

Szeroki wybór

Zobacz inne kombajny John Deere i maszyny z naszej oferty